Вентиляція

СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

На сьогоднішній день вже складно уявити яке-небудь підприємство - торговий або бізнес-центр, виробництво або офіс, в якому не буде встановлено системи вентиляції. Але при цьому значимість цієї системи в житлових приміщеннях багатьма власниками явно недооцінюється. А адже саме ця система відповідає за те, щоб в будинку завжди було чисте і свіже повітря, а значить підвищувалася якість життя і здоров'я людей, які перебувають в ньому.

Чому важливо наявність свіжого повітря?

По-перше, тому що ми проводимо 70% свого часу в приміщеннях, тобто ¾ усього життя, цілком логічно, що весь цей час краще дихати свіжим повітрям. В іншому випадку ви вдихаєте шкідливі випаровування з кухні та ванної кімнати, виділення від будівельних матеріалів і обробки, а також вуглекислий газ, який самі і робите. По-друге, відсутність циркуляції свіжого повітря призводить до появи цвілі і грибка, а також конденсату на вікнах.

Здавалося б, всі ці проблеми можна вирішити відкривши вікно або кватирку, але і це не зробить ваш будинок і повітря в ньому чистіше, тільки якщо ви не живете в сосновому бору! Віддаючи перевагу недорогій системі вентиляції провітрювання відкритими вікнами і дверима, ви впускаєте в будинок пил, вологу і бруд з вулиці, втрачаєте дорогоцінне (у всіх сенсах цього слова) тепло.

Яку функцію виконує система вентиляції?

Вентиляція відповідає за довге і комфортне життя вашого будинку і вас в ньому, очищаючи повітря від усіх шкідливих елементів через спеціальні фільтри. Хороша система вентиляції допоможе вам захистити не тільки своє здоров'я, але і майно, адже при поганій циркуляції повітря в приміщенні меблі можуть швидко виходити з ладу, стіни відволожуються, а побутова техніка виходити з ладу.

Де замовити систему вентиляції?

Даний вид інженерної системи, як і всі інші, вимагає особливого ставлення і ретельного підходу до вибору обладнання, комплектуючих, компанії-виробника і фахівців, здатних все якісно змонтувати і надати гарантію на виконані роботи. Ми не втомлюємося нагадувати, що це той вид робіт, який потім вкрай складно і, що важливо, дуже дорого переробляти! Тому довіряйте професіоналам, які зарекомендували себе в очах інших власників будинків.

У КИЇВТЕРМ ви можете замовити вентиляцію будь-якого виду та складності. Інженери з великим досвідом роботи і десятками успішних проектів за плечима проконсультують, дадуть відповідь на всі питання, підберуть обладнання і призначать монтажну бригаду.