ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ


Вартість опалення приватного будинку залежить від того, яке паливо буде використовуватися в якості енергоносія, яке обладнання буде встановлено, і який клас енергоефективності будинку.


Найбільш економічним є опалення із застосуванням природного газу. Розрахуємо суму, яку потрібно один раз вкласти в обладнання, необхідне для опалювальної системи. Отже, вартість опалення приватного будинку складається з наступних параметрів:

Радіатори: тип і країна виробник
Трубопровід: матеріал і схема розводки
Котел: потужність, кількість контурів, енергоефективність, країна виробник
Автоматика
Тепла підлога: загальна площа, матеріал трубопроводу.

Крім використовуваних матеріалів, важливими критеріями при розрахунку вартості опалення є загальна площа будинку, з якого матеріалу зроблені стіни будинку (це впливає на клас енергоефективності будинку) і розрахункова теплова потужність.
ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ: ВАРТІСТЬ І РОЗРАХУНОК У компанії КІЇВТЕРМ кожен клієнт може скористатися послугою “опалення під ключ”. Що це таке? Опалення під ключ – це комплексне обслуговування, здійснення всіх необхідних робіт з інженерними комунікаціями в будинку однієї організацією. Що отримує клієнт, вибираючи комплексне обслуговування?

Розрахунок тепловтрат будинку
Створення проекту майбутньої системи
Підбір витратних матеріалів та обладнання
Укладання договору
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Сервісне обслуговування

При необхідності крім опалення фахівці можуть розрахувати, укомплектувати і провести монтаж будь-яких інших додаткових систем, таких як водопостачання, каналізація, очищення води, вентиляція, видалення пилу, Автоматичний полив. Всі роботи здійснюються за договором, а на монтажні роботи надається гарантія. Вартість індивідуального опалення під ключ розраховується індивідуально для кожного замовника.

Додаткові послуги