ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ

Вартість опалення приватного будинку

Вартість опалення приватного будинку залежить від того, яке паливо буде використовуватися в якості енергоносія, яке обладнання буде встановлено, і який клас енергоефективності будинку.
Найбільш економічним є опалення із застосуванням природного газу. Розрахуємо суму, яку потрібно один раз вкласти в обладнання, необхідне для опалювальної системи. Отже, вартість опалення приватного будинку складається з наступних параметрів:
Радіатори: тип і країна виробник
Трубопровід: матеріал і схема розводки
Котел: потужність, кількість контурів, енергоефективність, країна виробник
Автоматика
Тепла підлога: загальна площа, матеріал трубопроводу.
Крім використовуваних матеріалів, важливими критеріями при розрахунку вартості опалення є загальна площа будинку, з якого матеріалу зроблені стіни будинку (це впливає на клас енергоефективності будинку) і розрахункова теплова потужність.

ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ: ВАРТІСТЬ І РОЗРАХУНОК

У компанії КІЇВТЕРМ кожен клієнт може скористатися послугою “опалення під ключ”.
Що це таке? Опалення під ключ – це комплексне обслуговування, здійснення всіх необхідних робіт з інженерними комунікаціями в будинку однієї організацією.
Що отримує клієнт, вибираючи комплексне обслуговування?
-Розрахунок тепловтрат будинку
-Створення проекту майбутньої системи
-Підбір витратних матеріалів та обладнання
-Укладання договору
-Монтажні роботи
-Пуско-налагоджувальні роботи
-Сервісне обслуговування
-При необхідності крім опалення фахівці можуть розрахувати, укомплектувати і провести монтаж будь-яких інших додаткових систем, таких як водопостачання, каналізація, очищення води, вентиляція, видалення пилу, Автоматичний полив.
Всі роботи здійснюються за договором, а на монтажні роботи надається гарантія. Вартість індивідуального опалення під ключ розраховується індивідуально для кожного замовника.