РІДКОПАЛИВНЕ ОПАЛЕННЯ


Сьогодні власникам будинків і комерційних об’єктів пропонується багатий вибір системи опалення, що працюють на різних енергоносіях, починаючи від магістрального газу і закінчуючи звичайними дровами. Однак далеко не всі системи мають вигідним співвідношенням споживання і видаваної потужності. А адже саме від показника енергоефективності теплової системи безпосередньо залежать експлуатаційні витрати.


Плюси:
– Немає територіальної прив’язки
– Не вимагає підключення до газових мереж
Мінуси
– Вимагає місце для зберігання палива
– Вимагає доставку палива
– Висока вартість палива
– Залежність від електроенергії

Опалення

 

Популярний в минулому слоган «Кадри вирішують все» трохи набив оскому, але ось актуальності не втратив. Так, саме від кваліфікації і досвіду підрядника, до якого ви звернетеся для установки системи опалення під ключ, залежить комфорт проживання в будинку.
 
Історія монтажу найскладнішою і найважливішою системи вашого житла починається ще з вибору проектувальника. Небайдужий фахівець у всіх подробицях розповість вам про тонкощі опалення, про те, з чого складається вся система і чого варто побоюватися в гонитві за низькою ціною.

Короткий лікнеп: елементи опалювальної системи

Базовий набір будь-якої опалювальної системи, запропонованої нами, складається з «серця» – котла, від якого рухається нагрітий теплоносій (вода / антифриз), підганяли циркуляційним насосом по трубопроводу. Труби призводять теплоносій до радіаторів, за допомогою яких тепло розподіляється по площі.
 
Звичайно, крім основних елементів, будь-яка система опалення складається з більш дрібних комплектуючих, виконують не менш важливі функції. Природно, що очікувати від недорогих складових частин високих результатів не варто. Однак, звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на ефективне рішення за оптимальною вартістю. Ми готові вирішити навіть найскладнішу задачу, підібравши енергоефективне опалення під будь-який бюджет!

Яка ціна помилки монтажу опалення?

Найпоширенішою помилкою є некоректний вибір потужності котла. Як правило, запас потужності береться за аналогією з автомобілями, де збільшення числа кінських сил тільки в плюс. Однак тут інша ситуація: система опалення не зможе прийняти надлишок тепла, через що котел почне «тактовать», тобто включатися і вимикатися занадто часто.

Топ помилок продовжує:

  • – використання неякісних або невідповідних матеріалів (наприклад, для опалення можуть бути встановлені труби, призначені для водопостачання);
  • – неграмотно проведений монтаж може призвести як до дрібних неприємностей, так і масштабних наслідків: наприклад, доведеться розщедрюватися на капітальний ремонт будинку, якщо десь піде текти і все затопить;
  • – через неправильне інженерне рішення домочадці будуть постійно мерзнути, так як помилки в розрахунках приведуть до тепловтрат;
  • – не передбачена установка автоматики, через що температура завжди буде некомфортною, і вам доведеться раз у раз відкривати або закривати вікна.

Яке рішення буде правильним?

Звичайно, вибрати надійного і перевіреного партнера, з реальним досвідом і гарантією на роботу і матеріал.

 

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.
– Використовуємо тільки перевірені рішення і надійні матеріали.
– Чи не просимо аванси понад договір.
– Кожен день робимо прибирання сміття, який створили за день.
– Строго дотримуємося договірні терміни – на кожному об’єкті висить графік виконання робіт.
– Робимо так, щоб результат виглядав красиво – все рівно, паралельно, перпендикулярно.
– Дбайливо ставимося до майна замовника. Чи не псуємо роботу попередніх підрядників