РЕМОНТ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ


Будь-яка навіть сама надійна система вентиляції може вийти з ладу, що швидко призведе до різних проблем з мікрокліматом у відповідних приміщеннях.


РЕМОНТ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇПричини поломки електромеханічних комплексів провітрювання можуть бути перераховані наступним списком:
– спочатку неправильний монтаж;
– заводський брак обладнання;
– природний знос агрегатів і повітропроводів;
– сильна забрудненість повітря в вентильованому приміщенні;
– підвищена вологість;
– перебої напруги в електромережі;
– порушення правил експлуатації;
– відсутність регулярного технічного обслуговування

Якщо вентилятори перестали реагувати на включення або при роботі системи виникає запах горілої проводки (сильний шум), необхідний локальний або капітальний ремонт вентиляції, ціна якого буде визначатися в процесі виїзної експертизи.
Компанія КИЇВТЕРМ виконує професійний ремонт систем вентиляції, згідно з чинними регламентами та рекомендацій виробника. Наші майстри мають багатий досвід ремонтних робіт будь-якої складності, точно визначаючи причину і характер поломки. На старті проводиться комплексна діагностика, що дозволяє виявити проблемні ділянки і дефекти устаткування. Потім складається план ремонту вентиляційного комплексу з підрахунком необхідних витрат, що фіксуються в кошторисі.
Різновиди ремонту вентиляційних систем
– капітальні ремонтні роботи – установка не менше 30% нових повітропроводів, вентиляційних плафонів, насадок, дефлекторів, калориферів, випарників і т.ін. У деяких випадках потрібна заміна окремих вузлів або цілих одиниць вентиляційного обладнання;
– повне розбирання вентиляторів, нагнітачів і димососів з дефектації та заміною зношених деталей, По необхідності – відправка базових електроприводів на лабораторні випробування для перевірки відповідності штатним параметрам;

Наші фахівці в обов’язковому порядку проводять тестування відремонтованих систем у всіх робочих режимах. Ціна на ремонт вентиляції безпосередньо залежить від складності поломки, а також від вартості запчастин або нового обладнання. У будь-якому випадку замовник отримує на руки фінансові документи, що підтверджують всі витрати. Але найголовніше – наша компанія надає власні гарантії на все відремонтоване і замінене обладнання, які захистять ваші інтереси на сто відсотків.

Оперативний ремонт вентиляції – вищі стандарти кваліфікованих відновлювальних робіт!

Додаткові послуги