РЕМОНТ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Будь-яке обладнання незалежно від ціни і якості може вийти з ладу – цю аксіому повинні знати всі користувачі. Кондиціонери будь-яких типів є складними приладами, які включають в себе електромеханічні і електронні комплектуючі, що володіють певним робочим ресурсом і зносостійкість.


РЕМОНТ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Чому може поламатися ваш кондиціонер

– відсутність технічної профілактики;
– механічні пошкодження;
– недостатній обсяг холодоагенту;
– природний знос деталей;
– перебої напруги в електромережі;
– заводські дефекти устаткування;
– серйозні прорахунки при проектуванні або в процесі установки

Найбільш часто ламаються кондиціонери в жарку пору року, коли це обладнання працює з підвищеним навантаженням. У цьому випадку будь-яка несправність негативно позначиться на мікрокліматі, доставляючи чимало неприємних відчуттів від роботи і проживання в нагрітому погано провітреному приміщенні.

Якщо вас цікавить якісний ремонт систем кондиціонування, фахівці компанії КІЇВТЕРМ готові швидко і зі знанням справи провести необхідні ремонтні роботи. Головна мета пропонованої послуги – повне відновлення працездатності та штатних параметрів кліматичного обладнання
П’ять причин довірити нам ремонт систем кондиціонування


1. Наші майстри працюють на виїзді, проводячи ремонтні роботи будь-якої складності, починаючи від заміни плат управління та закінчуючи установкою нових електродвигунів.
2. По можливості фахівці намагаються відновити працездатність несправних деталей, що дозволяє уникнути покупки нових дорогих комплектуючих.
3. У нашому розпорядженні є широкий асортимент фірмових запчастин та витратних матеріалів для найпопулярніших моделей кліматичного обладнання.
4. Ми готові відновлювати працездатність кондиціонерів будь-яких типів, включаючи промислові комплекси чиллер-фанкойл і багатозональні спліт-системи.
5. На ремонтні роботи надається гарантія, що дозволяє вам вимагати безкоштовного усунення несправностей.

Користувачам кліматичних систем варто розуміти, що своєчасне технічне обслуговування мінімізує ризики позапланового ремонту. Ми надаємо і цю послугу, що дозволяє поліпшити функціональність і продовжити термін служби побутових і промислових кондиціонерів.

Професійний ремонт кондиціонування- ми чекаємо вашого дзвінка для надання невідкладної технічної допомоги!

Додаткові послуги