РЕМОНТ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ

Чому може поламатися ваш кондиціонер
відсутність технічної профілактики;
механічні пошкодження;
недостатній обсяг холодоагенту;
природний знос деталей;
перебої напруги в електромережі;
заводські дефекти устаткування;
серйозні прорахунки при проектуванні або в процесі установки
Найбільш часто ламаються кондиціонери в жарку пору року, коли це обладнання працює з підвищеним навантаженням. У цьому випадку будь-яка несправність негативно позначиться на мікрокліматі, доставляючи чимало неприємних відчуттів від роботи і проживання в нагрітому погано провітреному приміщенні.
Якщо вас цікавить якісний ремонт систем кондиціонування, фахівці компанії КІЇВТЕРМ готові швидко і зі знанням справи провести необхідні ремонтні роботи. Головна мета пропонованої послуги - повне відновлення працездатності та штатних параметрів кліматичного обладнання

П'ять причин довірити нам ремонт систем кондиціонування

1.Наші майстри працюють на виїзді, проводячи ремонтні роботи будь-якої складності, починаючи від заміни плат управління та закінчуючи установкою нових електродвигунів.
2.По можливості фахівці намагаються відновити працездатність несправних деталей, що дозволяє уникнути покупки нових дорогих комплектуючих.
3.У нашому розпорядженні є широкий асортимент фірмових запчастин та витратних матеріалів для найпопулярніших моделей кліматичного обладнання.
4.Ми готові відновлювати працездатність кондиціонерів будь-яких типів, включаючи промислові комплекси чиллер-фанкойл і багатозональні спліт-системи.
5.На ремонтні роботи надається гарантія, що дозволяє вам вимагати безкоштовного усунення несправностей.
Користувачам кліматичних систем варто розуміти, що своєчасне технічне обслуговування мінімізує ризики позапланового ремонту. Ми надаємо і цю послугу, що дозволяє поліпшити функціональність і продовжити термін служби побутових і промислових кондиціонерів.
Професійний ремонт кондиціонування- ми чекаємо вашого дзвінка для надання невідкладної технічної допомоги!