РЕМОНТ ОПАЛЕННЯ


Кожен майстер компанії КИЇВТЕРМ уважно підходить до виявлення неполадок, а сам процес усунення займає небагато часу і проводиться, не завдаючи замовнику дискомфорт. Але що буває з тими, що довіряє ремонт систем опалення непрофесійним майстрам?


ЛЕГШЕ ВИКИНУТИ, АБО ЧОМУ ПОГАНИЙ РЕМОНТНИК СТРАШНІШЕ НАЙБІЛЬШОЇ ПОЛОМКИНекомпетентні фахівці, сміливо беруться за ремонт опалення і з не меншим ентузіазмом беруть за це пристойні суми, не стануть на себе звалювати відповідальність за наслідки, які виникнуть у разі неякісно проведених ремонтних робіт. Серед таких наслідків:

— занадто великий рівень шуму під час роботи системи;
— низька температура теплоносія без зміни потужності нагрівального елементу;
— постійні скачки тиску;
— збільшення витрат енергії.
У будь-якому випадку, програє замовник, так як температура в приміщеннях як і раніше залишається некомфортною, відбувається зайва трата палива / енергії і грошей, навіть якщо видимі результати аварії або поломки усунені. Так що в будь-якому випадку вигідніше відразу звернутися до професійних майстрам.

Чому за ремонтом опалення слід звертатися в компанію КИЇВТЕРМ?

– Засновниками компанії КІЇВТЕРМ є монтажники, які знають про системи опалення абсолютно все, тому неякісне проведення робіт виключено.
– Клієнтам ми пропонуємо довічне сервісне обслуговування, що голосніше за будь-слів говорить про якість проведення ремонтних робіт.
– В роботі застосовуємо якісне обладнання, гарантія на яке – до 20 років.
– Ремонтуємо будь-який вид обладнання в найкоротші терміни.
– На будь-які послуги укладаються договори, письмово закріплюючи свої зобов’язання перед клієнтом.

Додаткові послуги