ПРОЕКТУВАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ


На сьогоднішній день вже складно уявити яке-небудь підприємство – торговий або бізнес-центр, виробництво або офіс, в якому не буде встановлено системи водопостачання. Але при цьому значимість цієї системи в житлових приміщеннях багатьма власниками явно недооцінюється. Хоча саме ця система відповідає за те, щоб в будинку завжди була чиста вода, а значить підвищувалася якість життя і здоров’я людей, які проживають в ньому.


ПРОЕКТУВАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯДля нашої компанії на першому місці – безпека наших замовників, навіть якщо вони самі ставляться до неї з прохолодою. Тому в роботі ми враховуємо всі вимоги СНиП, в тому числі, коли мова йде про проектування водопостачання.

Створення докладного плану системи водопостачання є одним з основних етапів інженерного проектування. У проекті зазначаються всі норми, спираючись на які можна буде не тільки правильно змонтувати систему, але також вірно розрахувати кількість матеріалів.

Установка систем водопостачання в Краснодарі без грамотно складеного проекту призводить до вельми неприємних наслідків і фінансових втрат.
Зокрема, помилки проектування призводять:

– розриву труб, які були некоректно підібрані;
– слабкого напору через криво встановленої розводки або насосів малої потужності;
– поганому зливу або засмічення через невірно розрахованого ухилу труб системи водовідведення;
– слабкого нагрівання води через помилки при виборі котла

Проще, быстрее и выгоднее: помощь профессионалов

Наша компанія успішно працює на ринку систем водопостачання, і завдяки праці висококваліфікованих фахівців ми гарантуємо отримання відмінних результатів як на етапі проектування, так і на етапі монтажу.

Інженери складають докладний, точно вивірений проект для будь-якого об’єкта. Готовий проект служить відправною точкою для підбору і установки системи під ваш бюджет.

Додаткові послуги