ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Проекти по установці кліматичних систем є необхідною технічною документацією для створення сприятливого мікроклімату в житлових і нежитлових приміщеннях. Навіть якщо мова йде про монтаж звичайного побутового кондиціонера, майстер зобов’язаний правильно обчислити оптимальну потужність і місце установки основного блоку і інтер’єрного теплообмінника.


ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Розробка технічних завдань по установці складних комплексів кондиціювання вимагає залучення інженерів-проектувальників вищої кваліфікації з попередньої виїзної експертизою об’єктів. Такі проекти враховують всі важливі нюанси, включаючи площу і топологію приміщень, товщину стін, особливості циркуляції повітряних мас, інтенсивність сонячного тепла на стінах і дахах, де будуть встановлюватися зовнішні агрегати і т.ін.

Наслідки помилок в проектуванні систем кондиціонування

– підвищення трудомісткості монтажу;
– збільшений витрата комунікаційних матеріалів;
– ризики виходу з ладу будь-якого приладу;
– низька енергоефективність комплексів;
– утруднений доступ при обслуговуванні;
– зменшення робочого ресурсу внаслідок впливу зовнішніх факторів

Найпоширенішим прорахунком є неправильне визначення технічних характеристик обладнання з помилковим розташуванням зовнішніх і внутрішніх модулів.
Компанія КІЇВТЕРМ здійснює проектування систем кондиціонування з подальшою комплексною установкою «під ключ». За багато років роботи на цьому ринку нами накопичено унікальний досвід розробки інженерних проектів для ефективного кондиціонування об’єктів будь-якої категорії, починаючи від типових квартир і закінчуючи виробничими цехами великої площі.

Що вам пропонується

– виїзна експертиза;
– консультації та корисні поради фахівців;
– створення проектів кліматичних систем різного типу;
– розрахунок кошторису

За необхідності ми готові здійснити незалежне проектування систем кондиціонування, ціна якого повністю окупиться грамотним підходом до розробки економічно вигідних інженерних рішень. Під незалежним проектуванням в даному випадку мається на увазі розробка проекту кліматичного комплексу без подальших монтажних робіт.

Цікавить проектування систем кондиціонування? Телефонуйте нам прямо зараз, і вже завтра на ваш об’єкт приїдуть наші майстри для проведення необхідних досліджень!

Додаткові послуги