Проектування каналізації

Проектування каналізації в Києві та області

Проектування каналізації це складний процес, який вимагає багато часу, інструментів і спеціальних навичок.
До прокладання каналізації варто ставитися уважно, так як вона являє собою важливу систему для кожної житлової та промислової будівлі.
Проектування каналізації - це виконання розрахунків, вибір відповідних труб, способів будови, ухилів трубопроводів та масштаби стічної води.
Каналізаційна система складається з трубопроводів, які у свою чергу знаходяться у її зовнішній частині та внутрішній частині, виробничого обладнання.
Всі деталі, такі як установка сантехніки, створення вентиляції, прокладання труб та інше повинні обов'язково враховувати під час прокладання каналізації.

Переваги проектування каналізації в компанії КИЇВТЕРМ

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці-монтажники під керівництвом власного інженерного центру, який береться за вирішення найскладнішої і нестандартної задачі проектування і монтажу каналізації. Спираючись на побажання замовника і орієнтуючись на бюджет, ми підбираємо оптимальний проект , не виходячи за рамки кошторису. Наші клієнти отримують довічне сервісне обслуговування, а в разі поломки або аварії (що трапляється вкрай рідко) власний сервісний центр реагує миттєво. На користь нас говорять наступні цифри:

1. Більше 10 років на ринку ;
2. Більш 100 встановлених систем каналізації;
3. Співпраця з монтажниками інженерних систем;
4. Використання тільки якісного обладнання з гарантійним терміном;
5. Установка енергоефективних систем, що дозволяють економити.