Опалення


Нехай клімат вашого житла не залежить від погодних умов – наші співробітники доставлять тепло і затишок в кожен будинок.

Послуги розділу


ЧОМУ ОПАЛЕННЯ – ЦЕ ТАК СКЛАДНО?


Найбільш економічним ресурсом для опалення сьогодні є природний газ. Крім того, він – найдоступніший. Саме тому найоптимальнішим варіантом пристрою системи опалення в приватному будинку є газове опалення приватного будинку …

Замовити дзвінок

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

ОПАЛЕННЯ


Популярний в минулому слоган «Кадри вирішують все» трохи набив оскому, але ось актуальності не втратив. Так, саме від кваліфікації і досвіду підрядника, до якого ви звернетеся для установки системи опалення під ключ, залежить комфорт проживання в будинку.
Історія монтажу найскладнішою і найважливішою системи вашого житла починається ще з вибору проектувальника. Небайдужий фахівець у всіх подробицях розповість вам про тонкощі опалення, про те, з чого складається вся система і чого варто побоюватися в гонитві за низькою ціною.

Короткий лікнеп: елементи опалювальної системи


Базовий набір будь-якої опалювальної системи, запропонованої нами, складається з «серця» – котла, від якого рухається нагрітий теплоносій (вода / антифриз), підганяли циркуляційним насосом по трубопроводу. Труби призводять теплоносій до радіаторів, за допомогою яких тепло розподіляється по площі.
Звичайно, крім основних елементів, будь-яка система опалення складається з більш дрібних комплектуючих, виконують не менш важливі функції. Природно, що очікувати від недорогих складових частин високих результатів не варто. Однак, звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на ефективне рішення за оптимальною вартістю. Ми готові вирішити навіть найскладнішу задачу, підібравши енергоефективне опалення під будь-який бюджет!

Яка ціна помилки монтажу опалення?


Найпоширенішою помилкою є некоректний вибір потужності котла. Як правило, запас потужності береться за аналогією з автомобілями, де збільшення числа кінських сил тільки в плюс. Однак тут інша ситуація: система опалення не зможе прийняти надлишок тепла, через що котел почне «тактовать», тобто вмикатися і вимикатися занадто часто.

Топ помилок продовжує:

– використання неякісних або невідповідних матеріалів (наприклад, для опалення можуть бути встановлені труби, призначені для водопостачання);
– неграмотно проведений монтаж може призвести як до дрібних неприємностей, так і масштабних наслідків: наприклад, доведеться розщедрюватися на капітальний ремонт будинку, якщо десь піде текти і все затопить;
– через неправильне інженерне рішення домочадці будуть постійно мерзнути, так як помилки в розрахунках приведуть до тепловтрат;
– не передбачена установка автоматики, через що температура завжди буде некомфортною, і вам доведеться раз у раз відкривати або закривати вікна.

Яке рішення буде правильним?


Звичайно, вибрати надійного і перевіреного партнера, з реальним досвідом і гарантією на роботу і матеріал.

Види опалення