ОПАЛЕННЯ НА ЗРІДЖЕНОМУ ГАЗІ


Блакитною мрією практично кожного жителя мегаполісу є власний заміський будинок, що знаходиться далеко від набридливої ​​суєти і шуму міста, ближче до дикої природи. Тим часом відмовлятися від комфорту звичного життя і ведення побуту ніхто не хоче.

Тому автономна газифікація в цьому випадку – ідеальний варіант, що дозволяє насолоджуватися благами цивілізації навіть далеко від неї. Завдяки автономній системі газопостачання можна не піклуватися про опалення приватного будинку, в будь-який час користуватися гарячою водою, готувати на газі і навіть підключати електроенергію.


Плюси:
– На зрідженому газі приміщення швидше опалюється, ніж на природному газі
– Не потребує підведення газової магістралі
– Більш економічне, ніж дизельне опалення
Мінуси
– Потребує постійної дозаправки
– Необхідно розміщення ємності під паливо
– Більший витрата палива, щодо природного газу

ПРО ПЕРЕВАГИ АВТОНОМНОЇ ГАЗИФІКАЦІЇ

 

Головною перевагою автономної газифікації від нашої компанії є можливість економити на паливі і не розбиратися з житлово-комунального господарства, хто кому і скільки винен. Вигідною в усіх відношеннях альтернативою використання інших незалежних джерел енергії є використання зрідженого газу. Якщо не полінуватися і підрахувати економію при використанні такого газу в порівнянні з тією ж електроенергією або дизельним паливом, то різниця складе приблизно 200-300%!

Крім того, така система може бути легко переведена з пропан-бутанової суміші на природний газ без значних витрат. Це може знадобитися в разі, якщо магістральний газ буде підведено в майбутньому до вашого заміського будинку.

 

Таким чином ви також залишитеся у виграші, так як встановлена автономна система може використовуватися в подальшому в якості резервного варіанта.
 
У будь-якому випадку, довірити газифікацію будинку коштує нашій компанії, яка за багато років успішної діяльності встигла обладнати велику кількість котелень. Ми даємо гарантію на установку високоякісного обладнання від кращих виробників, пропонуючи, в тому числі, послуги власного сервісного центру.
 
Довірте тепло вашого будинку справжнім професіоналам!

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.
– Використовуємо тільки перевірені рішення і надійні матеріали.
– Чи не просимо аванси понад договір.
– Кожен день робимо прибирання сміття, який створили за день.
– Строго дотримуємося договірні терміни – на кожному об’єкті висить графік виконання робіт.
– Робимо так, щоб результат виглядав красиво – все рівно, паралельно, перпендикулярно.
– Дбайливо ставимося до майна замовника. Чи не псуємо роботу попередніх підрядників

Інші види послуг