ОПАЛЕННЯ ДОМУ


Опалення будинку – це складна система, що складається з великої кількості нагрівальних елементів. На сьогоднішній день не існує єдиного технічного рішення, яке можна було б застосувати до кожного будинку або квартирі. Система опалення створюється індивідуально під кожен об’єкт, після проведення розрахунку тепловтрат будівлі і виходячи із завдань, які повинна ця система виконувати.


 

ОТЖЕ, ЯК СТВОРИТИ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ, ВІДПОВІДНУ САМЕ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ?


Опалення необхідно в кожному будинку і якщо ви вже дійшли до етапу, коли це потрібно саме вам, то в першу чергу потрібно розібратися, які види опалення бувають:

1. Залежно від споживаного котлом палива, існує:

 

 •  
 • – газове опалення
 • – електричне
 • – твердопаливні, тобто вугіллям або дровами
 • – рідкопаливне, тобто дизельним паливом
 • – опалення на зрідженому газі
 • – геотермальне
 • – опалення від сонячної енергії

Оптимальним на сьогоднішній день є, звичайно ж, газове опалення.

 

газовое отопление котельная.jpg

 

Але, якщо ваш будинок не підключений до магістрального газу, це ще не привід засмучуватися. Сучасні технології дозволяють спроектувати альтернативний варіант системи, який буде відповідати всім вашим можливостям і технічним вимогам будинку.

2. Залежно від використовуваних опалювальних приладів, виділяють:

 

 •  
 • – радіаторне опалення
 • – "тепла підлога"
 • – конвекційне опалення

При виборі того чи іншого опалювального елементу потрібно розуміти, які завдання ставляться перед цим приміщенням і якими технічними можливостями воно володіє. Так, наприклад, якщо це передпокій, ванна кімната або зона кухні, де найчастіше покриттям підлоги є плитка, то тут обов'язково повинен бути присутнім тепла підлога.

 

Якщо це приміщення з великими панорамними вікнами, то це цілком можуть бути підлогові конвектори в поєднанні все з тим же теплою підлогою.

 

Визначившись з видом майбутньої системи опалення, закупивши все необхідне обладнання, ви переходите до одного з найважливіших етапів – монтажних робіт, які поділяються на два види:

 

 

 •  
 • – Своїми руками.
 • – Від досвідчених монтажних бригад.

Дуже багато власників нерухомості вибирають саме перший варіант, і якщо Ви на даному етапі схиляєтеся саме до нього, то обов'язково варто звернути увагу на ряд помилок:

 

По-перше, тому що занадто висока ціна допущених помилок, а вони обов'язково будуть, повірте – за багато років роботи в сфері інженерних систем ми переробили сотні таких "саморобних систем". У випадку з системою опалення вся хитрість у тому, що дізнатися про допущене промаху можна тільки, коли система вже запрацює, а це станеться, коли весь ремонт буде підходити до кінця. Тобто, замість того, щоб спокійно заселитися в нові апартаменти, ви будете розбирати підлогове покриття, щоб зрозуміти, чому тепла підлога «смажить» так, що на нього неможливо наступити, а три з чотирьох встановлених радіаторів навпаки абсолютно холодні.

 

По-друге, ринок опалювальних приладів, обладнання та матеріалів сьогодні переповнений пропозиціями від самих різних постачальників. Непідготовленій людині буде вкрай складно зробити правильний вибір, переборовши своє безмежне бажання заощадити. А адже це дуже важливо використовувати в роботі то обладнання та комплектуючі, на яке виробник надає багаторічну гарантію і, яке вже перевірено монтажем на безлічі інших об'єктів. Роблячи свій вибір на користь професійних бригад, ви отримуєте:

 1. Докладний проект майбутніх робіт
 2. Договір на надання всіх наступних послуг
 3. Гарантію на виконані роботи
 4. Гарантію чистоти і збереження вашого об'єкта – прибирання проводиться в кінці кожного робочого дня
 5. Обладнання від провідних європейських виробників
 6. Фіксовану кошторис, яка не збільшується в процесі виконання робіт
 7. Дотримання термінів, обумовлених на старті

 

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ?

Просте рівняння, яке раз і назавжди дасть чітку відповідь: (вартість обладнання та комплектуючих + вартість монтажних робіт) х бажаний рівень комфорту = ваша ціна. Якщо з першими двома складовими все тож має бути зрозуміло, то з рівнем комфорту потрібно розібратися детальніше. Як і у випадку з автомобілем, в системі опалення є деякі опції, які не входять в базову комплектацію, але встановивши їх ви створюєте для себе найбільш комфортні умови користування. Базова комплектація системи опалення вдає із себе: котел, трубопровід і радіатори. А можливо, що ви не захочете змінювати температуру в будинку вручну? В такому випадку необхідно поставити модуль погодозалежної автоматики, який буде регулювати всі сам в залежності від зниження або підвищення температури «за бортом».
 
І напевно ви завжди мріяли, що ваші діти зможуть спокійно бігати по будинку босоніж, і грати, сидячи на підлозі? Що ж, значить до всіх основних складових вашого опалення також додасться ще й система теплих підлог.
 
Для вашої зручності фахівцями проектно-технічного відділу нашої компанії була розроблена програма – «Конфігуратор опалення». З її допомогою, ви можете «зібрати» систему, побачити, як змінюється ціна опалення будинку при виборі того чи іншого виробництва або при зміні комплектації з «Базовою» на «Комфорт».

 

ВИДЕО

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РОЗРАХУНОК ОПАЛЕННЯ У київтерм?

Етап 1. Збирається свого роду «анамнез». Інженер-проектувальник проводить розрахунок тепловтрат будинку, дізнається побажання замовника.

 

 

Етап 2. Виходячи з отриманих даних, починається підбір обладнання, матеріалів і комплектуючих. Замовнику пропонуються різні технічні рішення, варіації на тему виробників і видів устаткування. Наприклад, чи будуть це класичні сталеві панельні радіатори або ж в будинку планується установка дизайн-радіаторів. Така ж історія з котлом – чи буде він забезпечувати відразу і опалення і водопостачання або все-таки зробити вибір в сторону більш надійного рішення, а саме одноконтурного котла з бойлером непрямого нагріву.

 

подбор оборудования отопления.jpg

 

Етап 3. Вибір систем додаткового комфорту. Не варто забувати, що крім опалення і водопостачання в будинку можуть бути прокладені такі інженерні комунікації, як вентиляція, автоматичний полі, видалення пилу і система очищення і фільтрації води. І займатися їх вибором і монтажем потрібно також на етапі будівництва, так як за аналогією з опаленням, ці системи також ховаються в стіни, стеля і так далі.
 
Завдяки програмі «Конфігуратор опалення», оскільки були досвідчені інженерів-консультантів і злагодженій роботі замовника з інженером, розрахунок середньої вартості може займати від 20 хвилин до години.
 

расчет отопления.jpg

 

Опалення під ключ – це рішення відразу безлічі «головного болю» замовника. Довіряючи всі роботи однієї компанії, ви як мінімум точно знаєте з кого можна буде запитати в разі чого. А як максимум, подивившись портфоліо нашої компанії, можете бути впевнені, що це не фірма-одноденка, що ми дійсно знаємо толк в інженерних рішеннях і знаємо, як підібрати оптимальне індивідуально для вас.

 

ТОП-5 «ЗА» ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ ВІД київтерм:

 1. Один підрядник на всі види робіт: створення проекту, поставка обладнання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування
 2. Не потрібно шукати окрему бригаду під кожну інженерну систему – наші фахівці володіють десятирічним практичним досвідом в монтажі всіх комунікацій в будинку
 3. Надійність – всі роботи проводяться за договором
 4. Досвід – за багато років на ринку інженерних систем, ми опалити більш 18000 будинків
 5. Опалення від КИЇВТЕРМ – вже давно є гарантом якості і додатковим плюсом для власників при продажу будинку.
договор на отопление дома.JPG

 

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг


– Використовуємо тільки перевірені рішення і надійні матеріали.
– Чи не просимо аванси понад договір.
– Кожен день робимо прибирання сміття, який створили за день.
– Строго дотримуємося договірні терміни – на кожному об’єкті висить графік виконання робіт.
– Робимо так, щоб результат виглядав красиво – все рівно, паралельно, перпендикулярно.
– Дбайливо ставимося до майна замовника. Чи не псуємо роботу попередніх підрядників

Інші види послуг