ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 300 М2


Щоб підтримувати комфортну температуру в будинку площею 300 кв.м. і не розоритися після першого опалювального сезону, необхідно не допустити помилку при виборі палива:

 1. Магістральний газ – найдешевше паливо з усіх існуючих на сьогоднішній день.
 2. Зріджений газ – альтернатива для будинків, непідключених до магістралі. Дорожче паливо, плюс додаткові витрати будуть потрібні на установку накопичувальної ємності – газгольдера.
 3. Вугілля, дрова – будь-яке тверде паливо також буде хорошим і недорогим рішенням. Але потрібно бути готовим, що таке опалення будинку 300 м2 вимагає постійної уваги власників будинку. Плюс потрібно передбачити місце для зберігання палива.
 4. Дизельне паливо – його вартість в нашій країні зростає з кожним днем, відповідно будуть збільшуватися і ваші витрати. Наявність в будинку дизельного котла – це постійний гострий і неприємний запах палива.
 5. Електрика – широко поширене в нашій країні, ймовірно завдяки простоті монтажу. Але це найдорожчий вид опалення !!! Для порівняння, витрати на природний газ за весь опалювальний сезон складуть трохи більше 17000 гривень, а за електрику – більш 135000 гривень! І не забувайте, що при відключенні електрики, ви залишитеся без тепла в будинку.ВАЖЛИВО! Правильне опалення будинку 300м2 – це те, про яке ви ніколи не згадуєте з моменту завершення монтажу. Проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями, перш ніж прийняти рішення і приступати до установки устаткування.


ЯК ПІДІБРАТИ ОПАЛЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ: РЕКОМЕНДАЦІЇВибираючи опалення для будинку чималій площі, необхідно:

 

 1. Добре утеплити стіни і дах, щоб мінімізувати втрати тепла і скоротити в майбутньому витрати на опалення
 2. Використовувати конденсаційний котел, який значно підвищить ККД вашої системи і знову-таки знизить витрати на опалення
 3. Встановити модуль погодозалежної автоматики, а також передбачити кімнатні термостати – таким чином ви зможете регулювати інтенсивність опалення, регулювати температуру в кожному приміщенні і не витрачати без потреби паливо і електроенергію, значно знизивши суму комунальних платежів.Крім економічності, опалення будинку 300м2 має бути надійним і прослужити господарям будинку жоден десяток років. На що обов'язково варто звернути увагу:

 

 1. Трубопровід – металопластик або зшитий поліетилен – ось ті матеріали, які можна і потрібно використовувати на опалювальних системах.
 2. Котел – він обов'язково повинен бути одноконтурним в поєднанні з бойлером непрямого нагріву, який буде забезпечувати гаряче водопостачання. Якщо вам будуть рекомендувати двоконтурний котел врахуйте, що гарячої води через край у вас не буде, а якщо і буде, то тільки в одному споживачеві на весь будинок.
 3. Схема розведення труб повинна бути такою, яка буде подавати теплоносій однакової температури до всіх радіаторів, не даючи йому без толку остигати в трубах. Цим вимогам відповідає тільки колекторна схема.
 4. Компанії-виробники – вибирайте ті підприємства, які дають гарантії на своє обладнання (наприклад, Fondita, Італія – ​​до 20 років на радіатори, KAN-therm – до 15 років на трубопровід).
 5. Монтажні роботи – повинні проводитися досвідченими професіоналами, які також можуть надати гарантію на виконані роботи. Важливо! Роботи по кожному об'єкту ведуться за договором і надається гарантія на монтаж.
[contact-form-7 id=”18510″ title=”Консультація”]

Калькулятор опалення

Площа будинкум2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг