ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 200 М2


Опалення будинку 200м2 має бути водяним, так як це найбільш економічний (на відміну від того ж електрики), але при цьому і найрезультативніший по тепловіддачі (наприклад, повітряні системи значно програють в цьому критерії) теплоносій. Щоб опалення у вашому приватному будинку запрацювало, необхідно вибрати котел, який буде цей самий теплоносій нагрівати до потрібної температури. А точніше визначитися з видом палива, за рахунок якого він буде працювати. На сьогоднішній день вибирати доведеться між газом, дизельним паливом, різновидами твердого палива, наприклад, вугіллям або дровами, а також електроенергією. За якими критеріями варто вибирати вид котла?

 1. Вартість палива і розмір щомісячних комунальних платежів
 2. Економічність витрачання
 3. Клас обладнання і можливість вибору
 4. Рівень автоматизації системи
 5. Пожежна безпека
 6. Складність і вартість монтажних робіт


Впевненим лідером практично за всіма цими показниками є газ – магістральний або скраплений не має великого значення. Єдиний недолік, якщо його можна таким назвати полягає в дійсно складному монтажі системи і, відповідно, більш високу вартість послуг монтажної бригади. Але, погодьтеся, краще один раз вкласти кошти в якісне, економічне й автоматизоване устаткування, ніж платити потім все життя величезні комунальні платежі або вкладатися знову і знову, ремонтуючи та переробляючи більш дешеве опалення будинку 200 кв м.
 
 
Альтернативні види палива розташовуються в даному рейтингу таким чином:

 

 1. Вугілля, дрова, торф'яні польоти
 2. Дизельне паливо
 3. Електрика

 

 

Геліосистеми для ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 200 КВ М: ПРАВДА ЧИ ВИМИСЕЛ

 

Як єдиний енергоносій на весь будинок – скоріше вигадка, а ось як дублер або прилад, що працює в тандемі з основним джерелом тепла – цілком собі правда.
 
 
Геліосистема – це сонячний колектор, який встановлюється на даху приватного будинку і працює за рахунок нагрівання сонячним промінням теплоносія, що циркулює всередині колектора. Надалі теплоносій надходить в бак-акумулятор, звідки тепло подається в систему опалення або гарячого водопостачання будинку.
 
 
Геліосистеми не надто поширені в нашій країні, хоча мають ряд серйозних плюсів:

 

 

 • – Незалежність від газифікації, електрифікації будинку або доставки інших видів палива
  – Екологічність і економічність системи
  – Довговічність – термін служби до 25 років
  – Безкоштовна гаряча вода в літній період
 • Сонячний колектор – це хороша допоміжна інженерна система, яка в першу чергу допоможе вам значно заощадити на гарячому водопостачанні.
 •  
 •  
 •  

 

ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 200 М КВ: ВАРТІСТЬ

Опалення будинків великих площ вимагає більш пильної уваги, так як це вже більш складна система. Плануючи фінансові витрати на опалювальну систему, необхідно розуміти, по-перше, з якого матеріалу зроблений будинок, щоб розрахувати тепловтрати і підібрати обладнання потрібної потужності, по-друге, визначитися які системи будуть встановлені в будинку крім опалення і водопостачання (важливо прокласти всі комунікації відразу , щоб потім не переробляти ремонт і не переплачувати, відповідно), по-третє, вибрати монтажну організацію або бригаду, яка все встановить.
 
 
Вартість опалення «під ключ» за один м2 починається від 450 грн. / М2. За ці гроші ви встановите хороший двоконтурний котел Fondital (Італія), в кімнатах повісите турецькі радіатори і простягніть до них трубопровід за принципом двухтрубной схеми.
 
 
Але ви можете зібрати свою систему опалення індивідуально під свій будинок, додати в неї то кількість теплих підлог, яке потрібно саме вам, замінити звичайні радіатори на дизайн, а двотрубну схему на колекторних, наприклад. Відповідно і вартість системи опалення будинку 200 м кв складається індивідуально, виходячи з вимог замовника до системи.

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг