ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 150 М2


Спроектувати опалення приватного будинку 150 кв м – складна і багатоетапна завдання, для вирішення якої потрібно участь трьох осіб: власника будинку, професійного монтажника і інженера-проектувальника. Вид опалення залежить від того, яким паливом буде заправлятися котел. На сьогоднішній день існують: 
 

 1. Газові котли – працюють, як від магістрального, так і від пропан-бутанової суміші. Чому це важливо знати? Тому що навіть якщо до будинку не підведено «жовта труба», то завжди можна встановити газгольдер або підключитися до балонів зі скрапленим газом.
 2. Щодо недорогий вид палива, але абсолютно не автоматизований – власнику такої системи доведеться бути прив'язаним до постійної докладками палива.
 3. Рідкопаливні котли – працюють на дизельному паливі, мають високий ККД, але потребують великої уваги до пожежної безпеки.
 4. Електричні котли – найменш вибагливі в монтажі, компактні, естетичні, але володіють двома великими мінусами: висока залежність від безперебійної подачі електроенергії і дуже великі щомісячні витрати по комунальних платежах.

Вибирати вид опалення будинку 150м2 необхідно виходячи з наявних ресурсів – чи підключений будинок до магістрального газу; вартості дизельного або іншого виду палива, функціоналу будинку – це місце постійного проживання або скоріше заміський котедж для відпочинку. Оцінивши всі ці параметри, можна спрогнозувати Витрати систему і її подальшу експлуатацію.


ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 150 М КВ


Всі майбутні витрати складаються з наступних параметрів:
 

 1. Яка опалювальна площа
 2. Наскільки утеплено будівлю – товщина стін, висота стель, ширина і висота віконних прорізів, утеплення даху
 3. Передбачається чи тепла підлога і яка його площа
 4. Яким чином буде готуватися вода для гарячого водопостачання – за допомогою двоконтурного котла або ж це буде конфігурація одноконтурний котел + бойлер непрямого нагріву
 5. Який матеріал трубопроводу використовуватиметься
 6. Яка схема розводки труб – однотрубна, двухтрубная або колекторна.
 7. Чи планується автоматичне або ручне управління системою.

 

Економічний варіант опалення будинку 150 м2 буде виглядати наступним чином: італійський двоконтурний котел, двотрубна система опалення із застосуванням металопластикового трубопроводу, тепла підлога відсутня, система управляється вручну. Ціна складе близько 550 грн. / М2.
 
Опалення будинку 150 м2 класу комфорт складається з: одноконтурного німецького котла + бойлер непрямого нагріву, колекторної схеми розводки і трубопроводу із зшитого поліетилену, площа теплої підлоги близько 30 м2, система управляється за допомогою модуля погодозалежної автоматики. Ціна складе близько 1600 грн. / М2.
 

Обидві системи будуть справно працювати, але друга прослужить значно довше і жити з нею буде незрівнянно комфортніше, так як вона не вимагає постійної участі мешканців будинку і самостійно підтримує комфортну температуру. Погодьтеся, можна поміняти диван або кухонний стіл через 5 років, а ось заміна системи опалення спричинить за собою подвійні, а то і потрійні витрати щодо спочатку зекономлених коштів. 
 

ЯКУ СИСТЕМУ ВИБРАТИ?


Плануючи установку опалення будинку 150 м2, завжди краще робити вибір на користь газової системи, тому що: 
 

 1. Це самий економічно вигідний вид палива
 2. Це найпоширеніша система в світі, завдяки чому на ринку величезна кількість виробників і завжди є з чого вибрати
 3. Газове обладнання сьогодні – це естетичні, компактні, безшумні і безпечні котли.


Відмінним рішенням буде комбінація газового котла і сонячних колекторів – це знизить ваші витрати по комунальних платежах і забезпечить безкоштовної гарячої водою в літній період часу.

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг