ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 140 М2


На сьогоднішній день існує величезний вибір способів, як опалити житлове приміщення. Різні тепло і енергоносії, трубопроводи та техніки прокладки труб – все це дозволяє зробити опалення будинку 140 м2 унікальним для кожного конкретного об’єкта.

   Найпопулярнішим видом опалення є водяне опалення – коли рідинний теплоносій нагрівається до певної температури в котлі, потім циркулює по трубопроводу, віддаючи своє тепло встановленим опалювальних приладів і, остигаючи, повертається назад в котел, після чого коло повторюється знову і знову. Подібне технічне рішення є найбільш економічним в експлуатації.


Як енергоносій найкраще використовувати магістральний газ. В умовах постійного зростання цін на інші ресурси, комунальні платежі за газ для опалення будинку 140 м2 будуть найменшими. Також до видів опалення відносять твердопаливні (вугілля, дрова, торф'яні пелети), рідкопаливне (дизельне паливо), електричне та пічне. У разі, якщо будинок або котедж знаходиться в негазифікованих районі, можна вибирати з перерахованих видів палива та обладнання.
 

ПІДБІР ОПАЛЕННЯ ЗА 15 ХВИЛИН

 

Щоб система опалення справно працювала, відповідала усім заявленим вимогам і не вимагала до себе додаткової уваги, необхідно довіряти підбір обладнання професійним інженерам. Для вашої зручності ми розробили спеціальну програму – конфігуратор опалення – яка дозволяє розрахувати вартість опалення будинку 140 м2 за 15 хвилин.
 
Перш ніж приступити до підбору обладнання, дуже важливо провести тепловий розрахунок, а саме: порахувати, якої потужності повинен бути котел і радіатори для підтримки комфортної температури і провести гідравлічний розрахунок!
 
Наступний крок – це вибір моделі котла, який може бути одноконтурним або двоконтурним, конденсаційним або звичайного типу. Двоконтурний котел призначений для забезпечення як опалення, так і гарячого водопостачання (ГВП). А ось одноконтурний котел працює тільки на опалення, а ГВС забезпечується за допомогою бойлера непрямого нагріву. Треба відзначити, що другий варіант куди більш практичний і ефективніший, так як двоконтурні котли не в змозі забезпечити будинок достатньою кількістю гарячої води.
 
Важливий етап в підборі опалення будинку 140 м2 – це вибір схеми розводки трубопроводу і матеріалу, з якого він буде виконаний. Якщо ви не плануєте робити капітальний ремонт в будинку через 5-7 років, то варто вибрати найнадійніший на сьогоднішній день матеріал – зшитий поліетилен. Що стосується схеми розводки труб, то найбільш ефективною і результативною є колекторна. В інтернеті можна знайти багато статей на тему того, що кращої схемою донині є однотрубна – не вірте цьому! Технології зробили крок далеко вперед, і однотрубна система давно себе зжила. Тим більше на досить великих площах, як, наприклад, опалення будинку 140 м2, вона не зможе забезпечити комфортну температуру в усіх приміщеннях – у міру віддалення від котла кожен радіатор буде отримувати теплоносій все меншою температури і, відповідно, в цих кімнатах буде холодно і не комфортно перебувати.
 
Не забудьте визначитися з наявністю і загальною площею теплої підлоги ще на етапі планування системи опалення, так як після закінчення ремонтних робіт встановити в будинку систему тепла підлога практично неможливо.

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг