ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 120 М2


З урахуванням постійного зростання цін на комунальні послуги та неякісне надання цих послуг, багато хто переходить на автономні системи опалення, водопостачання та інші інженерні комунікації. Опалення будинку 120 м2 може бути наступних видів:

  1. Водяним, електричним або інфрачервоним – в залежності від того, що буде використовуватися в якості теплоносія.
  2. Газовим, твердопаливним, рідкопаливним, електричним або пічним – в залежності від того, який вид палива буде використовуватися в якості енергоносія
  3. З природною або примусовою циркуляцією теплоносія
  4. Однотрубної, двухтрубной або колекторної – в залежності від того, яку схему розводки трубопроводу виберете ви разом з монтажником.
  5. З ручним керуванням або автоматизованої.


По суті опалення будинку 120 м2 складається з усіх перерахованих вище пунктів і збирати його можна, як конструктор, в залежності від ваших можливостей і потреб.
 

ЯК САМОМУ ПІДІБРАТИ опалювальних систем?

 

По-перше, звертайте увагу на вартість того чи іншого виду палива і територіальну прихильність будинку. Якщо ви підключені до магістрального газу, то зупиніть свій вибір на ньому і займіться підбором газового котла.
 
ВАЖЛИВО! Щоб знизити свої витрати в майбутньому вибирайте котли конденсаційного типу, які за рахунок принципу своєї роботи, знижують витрати палива.
 
Якщо ж доступу до магістрального газу немає і найближчим часом він навряд чи з'явиться, то в якості палива для котла варто розглянути вугілля, торф'яні пелети або дизельне паливо.
 
Корисна порада! Розгляньте можливість додатково установки сонячних колекторів – ця система значно знизить ваші витрати на гарячу воду в зимову пору року і забезпечить нею абсолютно безкоштовно в літній!
 
По-друге, ніколи не економте на трубопроводі і схемою його розведення! Ви можете вибрати котел більш простої моделі або радіатори, але труби повинні відповідати всім вимогам і гарантувати вам спокійне життя в будинку протягом довгих років. Тому, створюючи опалення будинку 120 м2, віддавайте перевагу колекторної схемою розводки – вона є найнадійнішою на сьогоднішній день, не має прихованих з'єднань і дозволяє підтримувати потрібну температуру в кожному приміщенні і опалювальному приладі.
 
По-третє, уважно вибирайте монтажників, які будуть встановлювати обладнання на вашому об'єкті. Від рівня професіоналізму монтажників залежить те, як буде працювати система в майбутньому. Запам'ятайте! Краща система опалення – та, про яку ви не згадуєте. Щоб обзавестися таким інженерним рішенням потрібно дотримати три простих умови: вибрати якісні матеріали, правильну схему розводки труб і фахівців, які змонтують все це воєдино.

Калькулятор опалення

Площа будинку м2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг