ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ 100 М2


Опалення заміського будинку може бути газовим, дизельним електричним, твердопаливним або пічним – все залежить від того, який вид палива ви виберете. Найбільш популярне опалення заміського будинку 100 кв м в нашій країні – газове, благо цей ресурс поки що в достатку, а значить і щомісячні платежі за таке опалення будуть найбільш вигідними для гаманця (в порівнянні з тим же дизелем або електрикою). У разі відсутності магістрального газу можна розглянути альтернативні види:

 1. твердопаливні котли працюють за допомогою дров, вугілля або торф'яних палетів
 2. дизельні відповідно за допомогою дизельного палива, яке з кожним роком зростає в ціні
 3. електричне опалення – найпростіше в монтажі, але найдорожче в експлуатації!
 4. пічне опалення – найстаріший спосіб обігріти оселю.

Пічне опалення ДОМА 100 М2

 

Існує два способи опалювати будинок за допомогою печі:

 

 

 • Зібрати в будинку традиційну піч з цегли. Цей варіант досить дешевий, але доведеться пожертвувати значну площею будинку під піч, а також запастися терпінням – з моменту розпалу дров до прогрівання будинку пройде чимала кількість часу.
 • Підключити сучасну піч до системи водяного опалення. За принципом роботи це нагадує використання твердопаливного котла, але піч має перевагу, так як в цьому випадку не тільки теплоносій віддає своє тепло, але і стінки самої печі. Пічне опалення з водяним контуром здатне опалювати кілька приміщень і робити це рівномірно.

КИЇВТЕРМ рекомендує: гарненько подумайте, перш, ніж вибрати пічне опалення заміського будинку 100 кв м – воно прирікає вас на постійне забруднення кімнати, в якій буде піч, а також володіє найвищим рівнем пожежонебезпеки.

ГАЗОВА ОПАЛЕННЯ ЗАМІСЬКОГО ДОМА 100 М2

Для організації газового опалення в котеджі вам в першу чергу потрібно підключення до магістрального газу. У разі його відсутності можна розглянути монтаж бака для зберігання зрідженого газу – газгольдера або застосування газових балонів. Переваги такого опалення очевидні:

 

 1. Вартість опалення будинку 100м2 газом буде найвигідніша перед усіма іншими видами палива
 2. Високий рівень автоматизації систем опалення робить витрата газу ще більш економічним
 3. Мінімальна участь власника в роботі системи.
 4. Довговічність роботи обладнання при систематичному ТО – один раз на рік.
 5. Найвищий рівень пожежної безпеки сучасного обладнання.

 

На сьогоднішній день немає більш правильного і вигідного рішення, ніж газове опалення приватного будинку.

СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ У БУДИНКУ 100 КВ.М .: РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

 

Витрати на опалювальну систему вашого заміського будинку будуть складатися з вартості обладнання і монтажних робіт. Щоб не переплачувати, вам необхідно:

 

 

 1. Скласти проект будинку, який допоможе зрозуміти точну кількість необхідних матеріалів – довжину трубопроводу, кількість секцій на радіаторах і так далі.
 2. Зробити грамотний теплової розрахунок – тим самим ви вбережете себе від придбання, наприклад, занадто потужного котла, який і не потрібен на вашу площу.
 3. Тільки газове обладнання має можливість максимальної автоматизації, тобто ваша участь взагалі не потрібно.
 4. Скористатися послугою «опалення під ключ», яка включає в себе і розробку проекту з підбором обладнання, і монтажні роботи, подальше сервісне обслуговування.
[contact-form-7 id=”18510″ title=”Консультація”]

Калькулятор опалення

Площа будинкум2

Приблизна вартість:

1730 грн.

Інші види послуг