ОЧИСТКА ВОДИ


З самого дитинства нам повторюють про важливість споживання чистої свіжої води, і бажано побільше! Але де ж її взяти в умовах великого міста? Як правило, ми користуємося різними системами очищення води. Однак підкреслимо, що нормальне функціонування системи водопостачання без попереднього очищення також неможливо.


ОЧИСТКА ВОДИВода, яка потрапляє в систему водопроводу або опалення, містить в своєму складі дуже багато елементів і домішок на зразок іржі, піску, окалини і ін. Потрапляючи в системи без попереднього очищення, така рідина призводить до швидкої поломки обладнання. «Бонус» цієї обставини – висока вартість заміни обладнання або ремонту. Чи потрібно вам це?

Вихід зі становища: наші пропозиції
Для виключення зайвих витрат в нашій компанії пропонуються системи очищення води зі спеціальними фільтрами. Пропонованим устаткуванням просто користуватися, воно відрізняється довгим терміном служби і високою ефективністю роботи.

Ціну таких фільтрів не назвеш низькою, що цілком виправдовується відмінними експлуатаційними властивостями і безперебійною роботою, яка забезпечується завдяки періодичному сервісного обслуговування!
Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:
– консультацію з усіх питань водоочищення;
– підбір якісного обладнання;
– попередній повний аналіз складу води;
– складання точного індивідуального проекту для кожного клієнта;
– розрахунок вартості монтажу фільтрів для приватного будинку, квартири або підприємства. У процесі роботи ми не перевищуємо кошторис ні на копійку;
– швидку установку фільтруючих систем професійної бригадою майстрів і проведення пуско-налагоджувальних робіт;
– послуги сервісного центру миттєвого реагування;
– завжди в наявності великий асортимент необхідного обладнання, комплектуючих, витратних матеріалів

Додаткові послуги