Очищення води


Послуги розділу


ВОДОПІДГОТОВКА


Без чистої і м’якої води неможливо обійтися як звичайним споживачам, так і будь-яким виробничим підприємствам. Так що системи водопідготовки, хоч і різні за форматом, потрібні для кожної сфери нашого життя.

Замовити дзвінок

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ВОДОПІДГОТОВКАЗвичайно, в воді, яку ми п’ємо, повинні зберігатися деякі домішки, однак крихкий баланс порушити дуже легко. В цьому випадку ми споживаємо рідина виявиться не джерелом життя і міцного здоров’я, а справжнім деструктивним елементом, що несе отруєння організму. Ціною недбалого ставлення до якості споживаної води може виявитися ваше здоров’я і навіть життя.

Вода також є обов’язковою учасницею будь-якого виробництва. До води, використовуваної в харчовій промисловості, пред’являються особливо суворі вимоги, і звичайної технічної води буде недостатньо. Тому підприємствам будь-яких сфер діяльності слід особливо уважно поставитися до усунення домішок різного характеру за допомогою систем фільтрації та інших пропонованих в нашій компанії установок.

Домішки у воді: як їх розпізнати і уникнути наслідків

 – Всі ми спостерігали неприємний білий наліт, який залишається на сантехніці, позбавлялися від накипу в чайнику – це ознака солей жорсткості. – З крана знову тече жовта вода? Швидше за все, вона перенасичена залізом. – Якщо ж на сантехніці залишається темно-зелений або навіть чорний наліт – у воді є марганець. – Неприємний запах води сигналізує про присутність сірководню.

Всі ці домішки чинять негативний вплив на системи нашого організму: залізо – на нервову систему, нерозчинні солі жорсткості накопичуються в організмі, закупорюючи судини і утворюючи камені в нирках, підвищений вміст марганцю загрожує хворобами печінки, кісток, нирок і т.ін.

Щоб вода була корисна в усіх відношеннях, слід турбуватися питанням комплексного очищення води. Наші фахівці готові провести для вас аналіз води, підібрати, встановити і запустити обладнання для різних об’єктів в залежності від типу забруднення.