Очищення води

 ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ВОДОПІДГОТОВКА

 

Звичайно, в воді, яку ми п'ємо, повинні зберігатися деякі домішки, однак крихкий баланс порушити дуже легко. В цьому випадку ми споживаємо рідина виявиться не джерелом життя і міцного здоров'я, а справжнім деструктивним елементом, що несе отруєння організму. Ціною недбалого ставлення до якості споживаної води може виявитися ваше здоров'я і навіть життя.

Вода також є обов'язковою учасницею будь-якого виробництва. До води, використовуваної в харчовій промисловості, пред'являються особливо суворі вимоги, і звичайної технічної води буде недостатньо. Тому підприємствам будь-яких сфер діяльності слід особливо уважно поставитися до усунення домішок різного характеру за допомогою систем фільтрації та інших пропонованих в нашій компанії установок.

Домішки у воді: як їх розпізнати і уникнути наслідків

 - Всі ми спостерігали неприємний білий наліт, який залишається на сантехніці, позбавлялися від накипу в чайнику - це ознака солей жорсткості.
- З крана знову тече жовта вода? Швидше за все, вона перенасичена залізом.
- Якщо ж на сантехніці залишається темно-зелений або навіть чорний наліт - у воді є марганець.
- Неприємний запах води сигналізує про присутність сірководню.

Всі ці домішки чинять негативний вплив на системи нашого організму: залізо - на нервову систему, нерозчинні солі жорсткості накопичуються в організмі, закупорюючи судини і утворюючи камені в нирках, підвищений вміст марганцю загрожує хворобами печінки, кісток, нирок і т.ін.

Щоб вода була корисна в усіх відношеннях, слід турбуватися питанням комплексного очищення води. Наші фахівці готові провести для вас аналіз води, підібрати, встановити і запустити обладнання для різних об'єктів в залежності від типу забруднення.