ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ


Сучасна вентиляційна система є складним активно використовуваним обладнанням, що має постійні безпосередні контакти з пилом, жировими фракціями і з частинками вологи. Навіть самі захищені прилади з високими параметрами IP можуть з часом вийти з ладу через неминучих зовнішніх впливів. Тривалу ефективну роботу таких комплексів забезпечує своєчасне обслуговування вентиляції, ціна якого повністю компенсується збільшенням терміну служби і надійності роботи вентиляторів і повітроводів.


ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Робота вентиляційного комплексу без періодичного обслуговування чревата такими наслідками:

– загальне погіршення якості повітря в приміщеннях;

як наслідок – зростання ризиків алергенних і легеневих захворювань;

зниження робочого ресурсу вентиляційного та іншого обладнання, розташованого в даному приміщенні

Компанія КИЇВТЕРМ пропонує професійне обслуговування вентиляції з використанням напрацьованих інженерних рішень. Ми готові проводити регулярну профілактику систем, встановлених нашими майстрами та обладнання, монтаж якого здійснювали інші компанії. Для складання договору на технічне обслуговування вентиляції сторонньої установки проводиться експрес-експертиза стану експлуатованих приладів і магістралей.


Що включає в себе технічне обслуговування вентиляції


ретельне обстеження стану обладнання та повітропроводів з вимірюванням основних параметрів і перевіркою цілісності і герметичності комунікацій;
– установка нових фільтруючих елементів;
– очищення та змащування рухомих деталей;

загальний моніторинг обсягу циркулюючих повітряних мас (кількість припливного і видаляється повітря)

У нашому розпорядженні є всі необхідні витратні матеріали та фірмові запчастини, які забезпечать повне збереження штатних характеристик технічного оснащення. Пропоноване обслуговування систем вентиляції, вартість якого залежить від складності та стану використовуваного обладнання – це чітко організовані робочі процеси, що займають мінімум часу. Ми подбаємо про те, щоб ваші інвестиції в здоровий мікроклімат відрізнялися максимальною віддачею!

[contact-form-7 id=”18510″ title=”Консультація”]

Додаткові послуги