ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Всі системи кондиціонування вимагають періодичної профілактики, що продовжує термін служби і зберігає ефективність роботи використовуваного обладнання. Варто розуміти, що будь-який навіть самий дорогий кондиціонер з часом стає притулком для колоній мікроорганізмів і накопичень пилу, небезпечних для здоров’я.


ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ КОНДИЦІОНУВАННЯВідсутність своєчасного обслуговування систем кондиціонування неминуче призведе до наступних неприємних наслідків:

– наявність неприємного запаху в приміщенні з кондиціонером;
– виникнення небезпеки алергічних захворювань;
– погіршення штатних температурних параметрів;
– загальне зниження потужності

В результаті витрати на придбання та установку дорогих приладів можуть перетворитися в непродуктивні інвестиції вже після року активного використання кліматичної техніки.

Компанія КИЇВТЕРМ здійснює комплексне технічне обслуговування систем кондиціонування, використовуючи фірмові витратні матеріали та сертифіковані деталі. Серйозний досвід роботи з кліматичним обладнанням всіх відомих виробників дозволяє швидко і результативно проводити профілактику будь-якої складності. Ми готові здійснювати сервісну підтримку як комплексів, встановлених нашими майстрами, так і сторонніх кондиціонерів.
Якісне обслуговування систем кондиціонування включає в себе наступні операції:

– перевірка наявності механічних пошкоджень;
– оцінка стану дренажних магістралей;
– вимір температурних характеристик;
– обстеження на предмет витоку холодоагенту;
– заміна / очищення фільтрів;
– дозаправка фреоном (в разі потреби);
– капітальна чистка вентиляторів і теплообмінників

В результаті ваш кондиціонер повертається до нормальної роботи з гарантією повного видалення сторонніх утворень на різних деталях. Знаючі вмілі майстри працюють з орієнтацією на штатні характеристики устаткування, яке обслуговує, які після профілактики відновлюються в повному обсязі. Ми зуміємо продовжити життя кліматичного встаткування з поверненням оптимального мікроклімату в ваші приміщення!

Додаткові послуги