МОНТАЖ ВОДЯНОЇ ПІДЛОГИ


Недарма кажуть, що кухар приховує недоліки страви під соусом, а монтажник – під стяжкою. Це прислів’я повністю відноситься і до установки водяного теплої підлоги. Скільки разів нам доводилося стикатися з безліччю помилок від недобросовісних будівельників, які приховували всі свої помилки під стяжкою підлоги і робили вигляд, що все в порядку!
Однак в процесі експлуатації опалювальної системи власники обов’язково виявлять всі недоліки, які були зроблені в процесі монтажу водяної теплої підлоги. Тому дуже важливо, щоб на кожному етапі роботи було докладено максимум зусиль і уважності з боку монтажників.


ТИПОВІ ПОМИЛКИ МОНТАЖУ ТЕПЛОЇ ВОДЯНОЇ ПІДЛОГИ


Більшість монтажників досить халатно ставляться до проблем, які можуть виникнути при експлуатації системи «тепла підлога». Найчастіше пропускається найважливіший етап – ретельно продумане планування і розмітка, адже, здавалося б, шар бетону приховає всі мінуси! Однак дане оману призводить до наступних результатів:

– підлогу прогрівається нерівномірно, і в той час, як одну ділянку поверхні залишається теплим, інший не прогрівається зовсім;
– витрати на закупівлю матеріалу просто величезні, але в підсумку частина матеріалів виявляється нерозподіленого, а іноді їх не вистачає, що ще гірше;
– збільшуються витрати на опалення, адже внаслідок допущених помилок відбувається непотрібний прогрівання стін / меблів / простору під підлогою;
– через виниклі проблем або розриву труб доведеться ремонтувати систему або повністю її демонтувати. Витрати збільшаться вдвічі!

Кому довірити монтаж теплої підлоги?
Щоб бути впевненими в якісному і грамотному монтажі водяної теплої підлоги, слід відразу звертатися до професіоналів своєї справи. Інакше у разі невірно проведеної роботи кінцева ціна може виявитися надто високою, адже переробляти результати праць горе-майстрів – все одно що заново встановлювати всю систему повністю! Перед цим доведеться демонтувати весь ремонт в кімнаті, а потім робити його заново. Як вам така перспектива?
Висококваліфіковані монтажники нашої компанії проводять роботи відповідно до заздалегідь складеним проектом від власного інженерного центру за такими правилами:

Пальники в газових котлах можуть бути атмосферними і вентиляційними. Атмосферні пальники – це найбільш поширений варіант для опалення приватних будинків. Вентиляційні пальника, як правило, застосовуються на промислових об’єкта
– Використання тільки якісного обладнання;
– Облік технічних особливостей будинку;
– Дотримання всіх побажань замовника;
– Рівномірний прогрів поверхні підлоги в будинку;
– Гарантія на монтаж;
– Підбір опалювальної системи під будь-який бюджет;
– Дбайливе ставлення до майна, часу і грошей замовника;

Додаткові послуги