МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ


Недарма кажуть, що кухар приховує недоліки страви під соусом, а монтажник – під стяжкою. Це прислів’я повністю відноситься і до установки водяного теплої підлоги. Скільки разів нам доводилося стикатися з безліччю помилок від недобросовісних будівельників, які приховували всі свої помилки під стяжкою підлоги і робили вигляд, що все в порядку!
Однак в процесі експлуатації опалювальної системи власники обов’язково виявлять всі недоліки, які були зроблені в процесі монтажу водяної теплої підлоги. Тому дуже важливо, щоб на кожному етапі роботи було докладено максимум зусиль і уважності з боку монтажників.


МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯПридбали дорогі якісне обладнання для монтажу водопостачання в Києві і залишається зовсім небагато – все це встановити? Вас залишається тільки привітати! Але перш дозволимо собі поцікавитися, а кому ви хочете довірити все це скарб?

Ціну необхідного обладнання не можна назвати дешевою, і ми часто стикаємося з випадками, коли власники житла доручають таку відповідальну роботу самоучкам, бажаючи трохи заощадити. Тим часом вартість їх роботи не набагато нижче розцінок професійних компаній, тоді як дилетанти навіть не намагаються заглянути в інструкції по монтажу.

Питаєте, звідки ми все це знаємо? Тому що нам доводиться переробляти результати такої «роботи».

Найпоширеніші помилки при монтажі систем водопостачання

Перш, ніж розповісти про типові помилки, просимо піти від екрану особливо вразливих особистостей.)) Це час якраз можна витратити на те, щоб вирішити, чи так потрібні вам зайві фінансові та часові витрати і переживання, а ще відсутність будь-яких гарантій на встановлене обладнання і роботу.
Двоконтурні котли встановлюють без насоса, через що ви можете користуватися теплою водою тільки в одній точці, що дуже незручно.

У розгалуженій системі гарячого водопостачання не передбачена циркуляція. За той час, поки ви не будете користуватися теплою водою, вона охолоне, і вам доведеться просто злити деяка кількість води, щоб гаряча все ж пішла. За день ви «даремно» пустите по трубах великий обсяг води, як і ваші гроші.

Укладання труб була зроблена на глибині промерзання або трохи вище. В такому випадку ваші труби просто розірве через завмерла всередині води.

І це тільки частина проблем, з якими ви можете зіткнутися! Але якщо вибрати КИЇВТЕРМ …

Те ви отримаєте монтаж зі складанням попереднього проекту, в якому будуть визначені:
– товщина стяжки, необхідної для прокладки труб;
– характеристика труб і їх діаметр, необхідне обладнання з гарантією, яке прослужить не менше 20 років;
– оптимальний вид водопостачання для кожного об’єкта індивідуально.

Додаткові послуги