МОНТАЖ ВЕНТИЛЯЦІЇ


Людина вдихає суміш азоту і кисню, а видихає переважно вуглекислий газ. Працююче побутове, офісне, торгове і промислове обладнання генерує тепло, а іноді – і небезпечні для здоров’я викиди. Тому більшість сучасних будинків, комерційних і промислових будівель потребують ефективної системи вентиляції.


КВАЛІФІКОВАНИЙ МОНТАЖ ВЕНТИЛЯЦІЇ. ЧИСТЕ ПОВІТРЯ ВАШИХ ПРИМІЩЕНЬ

Відсутність примусового провітрювання може сформувати такі несприятливі фактори:

– виникнення ризиків алергічних захворювань і різних патологій дихальних шляхів;
– зниження мозкової і фізичної активності через брак кисню з постійним поганим самопочуттям;
– прискорене утворення колоній грибків і інших шкідливих бактерій;
– сильне запотівання вікон;
– швидкий знос побутової техніки та іншого обладнання;

Компанія КИЇВТЕРМ здійснює професійний монтаж вентиляції, розробляючи ефективні проекти в індивідуальному порядку. Це означає, що досвідчені майстри спочатку проведуть експрес-експертизу приміщень, зроблять необхідні заміри, після чого буде складено проектна документація. Таке технічне завдання стане основою грамотної установки вентиляції, ціна якої буде вказана в поданій кошторисі. Всі роботи ведуться в рамках діючих будівельних правил і санітарно-гігієнічних нормативів.


Монтаж вентиляції – різновид встановлюваних систем

Наша компанія проектує і встановлює вентиляційні комплекси наступних категорій:


витяжні системи – забезпечують швидке видалення забрудненого повітря з приміщень;
– приточное вентилювання – відповідає за подачу свіжих повітряних мас в відповідні інтер’єри;
– припливно-витяжні контури – формують оптимальні умови циркуляції повітря зі створенням здорового мікроклімату

Всі комплекси вентиляції можуть бути включені в систему «розумний будинок» з автоматизованим або дистанційним керуванням.


Як ми це робимо

майстра на виїзді проводять обстеження об’єкта з розрахунком конкретних обсягів повітряних мас і потужностей, необхідних для ефективного провітрювання кожної кімнати. При цьому враховуються всі об’єктивні чинники – кубатура приміщень, природний приплив і природна витяжка, кількість вікон і дверей, наявність вентиляційних шахт, загальна топологія і т.ін.;

отримані дані передаються в технічний відділ, в якому кваліфіковані інженери правильно підберуть необхідне обладнання і розроблять індивідуальний проект;

точна вартість монтажу вентиляції фіксується в кошторисі, що додається до проектної документації;

в узгоджене з замовником час обладнання і всі витратні матеріали завозяться на об’єкт і починаються монтажні роботи по установці вентиляції;

після монтажу вентиляційної системи проводяться пуско-налагоджувальні операції з тестуванням роботи кожної ділянки і всього комплексу в цілому;

Якщо мова йде про житловому будинку, особлива увага приділяється встановленню вентиляції у ванній кімнаті і в кухні. Хороша витяжка в таких приміщеннях не тільки видаляє сторонні запахи, але і продовжує термін служби сантехнічного та електрообладнання. Особливо важлива якісна вентиляція в приміщеннях з діючими камінами або печами, які працюють на твердому паливі. Встановлювати примусову витяжну вентиляцію з прокладкою повітроводів в приватному будинку рекомендується перед капітальним ремонтом.

Вентиляція в приватному будинку може встановлюватися разом з централізованою системою пиловидалення і кліматичним устаткуванням. Таке комплексне рішення забезпечить ідеальний мікроклімат і гігієну в усіх приміщеннях з усіма наслідками, що випливають перевагами. Замовляючи, ви зможете довгі роки насолоджуватися абсолютно чистим повітрям і приємним температурним режимом вашого будинку.

Наша компанія є офіційним партнером провідних виробників фірмового вентиляційного обладнання, що дозволяє пропонувати замовникам ексклюзивні ціни і діючі гарантії.

Установка вентиляції – ефективні інженерні рішення з професійною реалізацією!

[contact-form-7 id=”18510″ title=”Консультація”]

Додаткові послуги