МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ


Теплі підлоги розрізняються по використовуваних в системі нагрівальних елементів. В основному встановлюють електричні або водяні теплі підлоги. Слід враховувати, що монтаж водяних теплих підлог може бути проведений тільки в приватних житлових будинках. Служити такі підлоги (зрозуміло, якщо замовити їх в нашій фірмі) будуть вірою і правдою протягом довгих років, забезпечуючи комфорт власникам.

Робота електричних теплих підлог заснована на принципі інфрачервоного випромінювання. Їх встановлюють переважно в квартирах. Подібні системи хороші тим, що відбувається рівномірний розподіл тепла без освіти конвекційних потоків.


МОЖЛИВІ ПОМИЛКИ ПІД ЧАС МОНТАЖУ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Дуже часто не приділяється належної уваги основи для монтажу теплої підлоги, яке обов’язково має бути міцним, чистим і бажано рівним. Часто недалекоглядні укладальники пропускають цей важливий етап, наражаючи на небезпеку цілісність всієї конструкції і збереження ваших грошей.

Через неправильне вибору утеплювача або зовсім його відсутності відбувається втрата температури і перевитрата палива, крім того, часто відбувається неправильний розподіл кількості тепла, через що гріються сусіди знизу, а не господарі.

Розташування теплої підлоги під масивними меблями і побутовою технікою веде не тільки до зайвої витрати тепла, але і можливого виходу з ладу контуру, що також говорить про важливість складання грамотного проекту.

Переваги монтажу теплої підлоги в компанії КИЇВТЕРМ

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці-монтажники під керівництвом власного інженерного центру, який береться за вирішення найскладнішої і нестандартної задачі в системі опалення «тепла підлога». Спираючись на побажання замовника і орієнтуючись на бюджет, ми підбираємо оптимальну систему опалення, не виходячи за рамки кошторису. Наші клієнти отримують довічне сервісне обслуговування, а в разі поломки або аварії (що трапляється вкрай рідко) власний сервісний центр реагує миттєво. На користь нас говорять наступні цифри:

1. Більше 10 років на ринку опалення;

2. Більш 18 000 встановлених котелень;

3. Співпраця з 700 монтажниками інженерних систем;

4. Використання тільки якісного обладнання з гарантійним терміном;

5. Установка енергоефективних систем, що дозволяють економити паливо і електрику до 50%.

    Додаткові послуги