МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ

монтаж систем опалення приватних будинків Києва

РОБОТИ МАЮТЬ ПРОХОДИТИ ЗА ТАКИМ ПОРЯДКОМ:

1. Установка радіаторів – проводиться обов’язково на попередньо поштукатурені стіни, тому що якщо проводити оздоблювальні роботи після установки опалювальних приладів, велика ймовірність їх пошкодження.

2. Розводка трубопроводу радіаторного опалення в цементному стягуванні.

3. Укладання системи «теплих підлог» – поверх труб радіаторного опалення укладається спеціальна теплоізоляційна підкладка товщиною не менше 20-30 мм.,

4. Обв’язка радіаторів або приєднання встановлених раніше приладів до підведення до них трубопроводу.

5. Установка і обв’язка обладнання в котельні – крім опалювальних приладів, в котельні встановлюються такі додаткові системи, як накопичувальна ємність і насосна станція для системи водопостачання, вентиляційна установка, автономні пилосос або система очищення і фільтрації води.

6. Запуск системи або пуско-налагоджувальні роботи виконуються в самому кінці і тільки кваліфікованим сервісним фахівцем!

Установка інженерних систем

Вибираючи установку інженерних систем від нашої компанії, ви отримуєте:

– Виконання всіх робіт за договором

– Співпраця з досвідченими монтажними бригадами, за плечима яких більш 100 реалізованих об’єктів

– Дотримання термінів реалізації проекту, заявлених на старті співпраці

– Естетичний зовнішній вигляд всіх встановлених в будинку систем

– Гарантію на монтажні роботи

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ?

Вартість монтажу індивідуального опалення складається з наступних умов:

1.Чи створюється система з нуля або це реконструкція – переробка в більшості випадків буде коштувати дорожче, так як майстру часто доводиться працювати в тих умовах, які йому залишив «колега»

2.Яка площа будинку? Тут присутній цілком зрозуміла взаємозв’язок – чим більше будинок, тим більше часу буде потрібно на монтажні роботи

3.Наявність додаткових систем – це також впливає на кількість робочих днів монтажника

Монтаж систем опалення приватних будинків від КиївТерм передбачає фіксовану вартість, яка розраховується перед початком виконання робіт і прописується в договорі. Важливим «за» на користь монтажних бригад нашої компанії є надана гарантія на роботу. Щоб розрахувати вартість монтажу системи опалення індивідуально для вашого будинку, необхідно в першу чергу проконсультуватися з фахівцями, скласти детальний проект і підібрати все необхідне обладнання.