МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ


Наскільки тепло і комфортно буде в вашому будинку або котеджі залежить від того, яким чином буде змонтована система опалення. Існує поширена помилка, що, вклавшись в обладнання, це гарантує якісну і справну роботу системи. Як показала практика, дорогі матеріали в руках непрофесійних монтажників швидше будуть зіпсовані, ніж використані за призначенням.


ЯКЩО ВИ ВЖЕ ПОДІЙШЛИ ДО ЕТАПУ МОНТАЖУ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ, ТО ВРАХООВУВАТИ, що РОБОТИ МАЮТЬ ПРОХОДИТИ ЗА ТАКИМ ПОРЯДКОМ:


1. Установка радіаторів – проводиться обов’язково на попередньо поштукатурені стіни, тому що якщо проводити оздоблювальні роботи після установки опалювальних приладів, велика ймовірність їх пошкодження.
2. Розводка трубопроводу радіаторного опалення в цементному стягуванні.
3. Укладання системи «теплих підлог» – поверх труб радіаторного опалення укладається спеціальна теплоізоляційна підкладка товщиною не менше 20-30 мм., На якій монтується трубопровід теплої підлоги. Способи укладання труби існують різні, наприклад, «спіраль» або «змійка», але єдино вірним є спіралевидні, так як тільки цей спосіб забезпечує рівномірне прогрівання всієї площі підлоги.
4. Обв’язка радіаторів або приєднання встановлених раніше приладів до підведення до них трубопроводу.
5. Установка і обв’язка обладнання в котельні – крім опалювальних приладів, в котельні встановлюються такі додаткові системи, як накопичувальна ємність і насосна станція для системи водопостачання, вентиляційна установка, автономні пилосос або система очищення і фільтрації води. Важливо! Монтаж опалення та водопостачання завжди проводиться одночасно, так як трубопровід обох систем ховається в стягуванні.
6. Запуск системи або пуско-налагоджувальні роботи виконуються в самому кінці і тільки кваліфікованим сервісним фахівцем! Ще при виборі монтажної бригади, ви можете задати питання, хто буде здійснювати ці роботи, якщо монтажник систем опалення з упевненістю скажуть, що впораються з цим самі – це вірна ознака, що варто засумніватися в їх кваліфікації та пошукати іншого підрядника.

Вибираючи установку інженерних систем від нашої компанії, ви отримуєте:

– Виконання всіх робіт за договором
– Співпраця з досвідченими монтажними бригадами, за плечима яких більш 18 000 реалізованих об’єктів
– Дотримання термінів реалізації проекту, заявлених на старті співпраці
– Естетичний зовнішній вигляд всіх встановлених в будинку систем
– Гарантію на монтажні роботи
МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ КОТЕДЖУ ПОВИНЕН БУТИ ІНДИВІДУАЛЬНИМИ!

Все частіше сьогодні зустрічаються оголошення про продаж цілих котеджних селищ. Про що це говорить? В першу чергу про те, що жити у власному будинку стає більш популярним, ніж в квартирах. Другий висновок, який слід зробити, що якість інженерних комунікацій в котеджах і заміських будинках від забудовника таке ж низьке, як і в квартирах. Чому ми можемо з упевненістю про це заявити? Тому що:

– задача кожного забудовника продати свій об’єкт дорожче, вклавши при цьому мінімум своїх коштів
– витрачатися на системи, які навіть не видно на перший погляд, будуть в останню чергу. Адже купуючи котедж, ви в першу чергу дивіться на його розташування, вид з вікон і наявність інфраструктури поблизу, а ніяк не на те, які труби підведені до радіаторів
– використання забудовниками дешевої робочої сили – доведений факт, але довіряти таким «горе-майстрам» сантехнічні роботи ніяк не можна.

Демонтаж опалення – то, що необхідно зробити в першу чергу в заміському будинку. Виберіть професійного монтажника, який:

1. Перевірить трубопровід – велика ймовірність, що він буде забитий цементом або будь-яким іншим розчином – в цьому випадку, теплоносій не зможе вільно пересуватися, досягати всіх радіаторів, а значить в будинку буде холодно
2. Оцінить з яких матеріалів зібрана інженерна система – надійний виробник завжди надає гарантію на своє обладнання
3. Запропонує індивідуальне технічне рішення, виходячи з особливостей будови будинку і завдань, які ви ставите перед системою. Типове рішення, що застосовується забудовником на всіх об’єктах, навряд чи підійде саме вам. Наприклад, вам може знадобитися велика площа теплої підлоги або автоматичне керування системою в залежності від змін погоди за вікном.
Ціна за демонтаж опалення буде набагато нижче, якщо довірити його професіоналам і зробити це на етапі проведення ремонтних робіт в будинку, а не після їх закінчення. Таким чином вам не доведеться зривати підлогове покриття, щоб розібратися чому нерівномірно гріє тепла підлога або, шукати з’єднання, яке дало течу, через якого стали з’являтися калюжі води на плитці. Виявивши і виправивши всі косяки на етапі «будівництва», ви гарантуєте собі комфортне життя в новому будинку.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ?

Вартість монтажу індивідуального опалення складається з наступних умов:

1. Чи створюється система з нуля або це реконструкція – переробка в більшості випадків буде коштувати дорожче, так як майстру часто доводиться працювати в тих умовах, які йому залишив «колега»
2. Яка площа будинку? Тут присутній цілком зрозуміла взаємозв’язок – чим більше будинок, тим більше часу буде потрібно на монтажні роботи
3. Наявність додаткових систем – це також впливає на кількість робочих днів монтажника

Монтаж опалення від КИЇВТЕРМ передбачає фіксовану вартість, яка розраховується перед початком виконання робіт і прописується в договорі. Таким чином замовник може планувати свої витрати і бути впевнений, що ніяких додаткових витрат не буде потрібно. Важливим «за» на користь монтажних бригад нашої компанії є надана гарантія на роботу. Щоб розрахувати вартість монтажу системи опалення індивідуально для вашого будинку, необхідно в першу чергу проконсультуватися з фахівцями, скласти детальний проект і підібрати все необхідне обладнання.

Додаткові послуги