Термін служби і надійність роботи будь-якого обладнання багато в чому залежить від правильності його установки і запуску

Наприклад, монтаж водопроводу без професійних розрахунків може привести до відсутності напору води в змішувачах, а неточності, допущені при монтажі системи опалення, можуть негативно позначитися на якості її роботи в цілому (зовнішній вигляд обладнання, шум, надійність, довговічність, ресурс, економічність і т . Д.).

Саме тому в 2008 р нашою Компанією було створено власний підрозділ по монтажу і установці обладнання для наших клієнтів.

Наші фахівці, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, зроблять всі необхідні виміри і розрахунки виходячи з індивідуальних особливостей об’єкта монтажу – як придбаного Вами обладнання, так і приміщення, будівлі, в якому буде змонтована необхідна система.

Ми забезпечуємо повний контроль якості ведення робіт по монтажу систем, їх пусконаладке, а також при необхідності проводимо автоматизацію і диспетчеризацію об’єктів. Після закінчення проведених робіт ми здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування, як всієї системи, так і окремих її ланок – окремо взятого обладнання.

Такий підхід дозволяє без зайвих витрат коштів і часу зробити свій будинок теплим і затишним.