Тепловий насос
Який тепловий насос обрати
Теплові насоси в залежності від джерела одержання тепла поділяються на:
- Повітряні;
- Грунтові (геотермальні);
Повітряні теплові насоси - Широко використовуються як у будинках, що знову будуються, так і для поліпшення вже існуючих систем теплопостачання. Встановлюються для будинків будь-якої площі.
Найкраще підходять для встановлення в регіонах із помірним кліматом, де середні температури повітря опалювального періоду відносно високі. В Україні робоча температура зовнішнього повітря для повітряних теплових насосів до -25°C.
Грунтові теплові насоси -Більше підходять для приватних будинків, котеджів, особняків великої площі. Чим більша площа, тим кращі економічні показники. Найчастіше встановлюються у нових будинках, рідше для модернізації систем теплопостачання.
Можуть встановлюватися в будь-якому, навіть найхолоднішому регіоні, оскільки джерело тепла (земля) має постійну температуру цілий рік.
Якщо ви ще не визначилися або не маєте розуміння, який тепловий насос вам потрібен, ми вам допоможемо
Ціна теплового насоса з монтажем під ключ
Переваги теплового насоса перед іншим опалювальним обладнанням
Теплові насоси мають такі переваги:
-Для роботи потрібно підключення лише до системи електропостачання;
-Низька витрата електроенергії
-Можливість роботи і на нагрівання, і на охолодження повітря в приміщенні, а також, при необхідності, перехід у режим звичайної вентиляції;
-У процесі всього терміну експлуатації не вимагає чищення, регулювання, підстроювання чи профілактичних робіт;
-Може працювати на обігрів, навіть за температури навколишнього середовища до -25 °C;
-Висока ефективність та можливість нагрівати теплоносій до 80 °C;
-Нескладний монтаж, який може виконуватися навіть за існуючої системи опалення на іншому паливі.
Скільки заощадить тепловий насос?
Тепер розглянемо, скільки обійдеться обігрів такого приміщення, але вже за допомогою теплового насоса. Потужність такого обладнання 2,5 кВт, що за 30 днів, при щоденній роботі, призведе до витрати електроенергії в 1800 кВт/год. Вартість одного кВт/год в Україні — близько 1,68 грн., що за місяць призведе до витрат близько 3000 гривень. Це на 5000 гривень менше порівняно із використанням газового опалювального обладнання. Таким чином, якщо порівнювати, що економічніше - тепловий насос або газовий котел, то виходить перший обігріватиме приватний будинок з меншими витратами.
Приклади робіт

















