Кондиціонування


Послуги розділу


СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Приємний мікроклімат в будь-який час року в будинку, офісі або магазині стає нормою нашого життя. Оптимальний температурний режим і стандартна вологість позитивно впливають як на наше самопочуття, так і на настрій.

Замовити дзвінок

ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ. ЕФЕКТИВНІ ІНЖЕНЕРНІ РІШЕННЯ.Особливо актуальним кліматичне обладнання стає в літні місяці, коли виснажлива спека швидко нагріває житлові і громадські приміщення. При цьому багато замовників бажають не просто придбати кондиціонер або зволожувач повітря. Найчастіше мова йде про кваліфікованому проектуванні складних систем кондиціонування, ціна яких повинна повністю виправдовуватися зразковою надійністю і високою енергоефективністю.

Компанія КИЇВТЕРМ проектує і встановлює системи кондиціювання, використовуючи багаторічний досвід, напрацьовані практикою схеми і передове кліматичне обладнання. Комплексні інженерні рішення надають можливість створювати бездоганні кліматичні комплекси, здатні формувати потрібний мікроклімат в приміщеннях різного призначення.

Що ми Вам пропонуємо?

– виїзну експрес-експертизу приміщень, в яких планується установка кондиціонерів, вентиляторів, зволожувачів і т.д .;
– проектування систем кондиціонування з урахуванням проведених досліджень і вимірів;
– оперативний монтаж обладнання з доставкою всього необхідного на об’єкт;
– пуско-налагоджувальні роботи;
– навчання замовника прийомам управління встановленими приладами;
– надання повного комплекту технічної та фінансової документації.
В даний час наша компанія готова спроектувати і встановити комплекси кондиціонування будь-якої складності, починаючи від промислових чиллер-фанкойлів і закінчуючи побутовими спліт-системами.

Вигоди наших замовників

– допомога знаючих фахівців в правильному виборі оптимальних модифікацій кліматичного обладнання;
– широкий асортимент передових моделей стаціонарних кондиціонерів, зволожувачів повітря, охолоджуючих мобільних модулів і т.ін., що поставляються за ексклюзивними цінами офіційного партнера виробника;
– технічно грамотна робота справжніх професіоналів, що надає можливість використання всього потенціалу встановленого обладнання;
– лояльна ціна систем кондиціонування.

Пропонована вартість систем кондиціонування включає в себе гарантійні зобов’язання продавця і виробника. Це означає, що будь-яка поломка, яка трапилася не з вашої вини, буде усуватися силами нашої компанії.

Ми працюємо на цьому ринку багато років, успішно співпрацюючи з представниками провідних виробників обладнання нового покоління. За необхідності створюються комплекси, які можуть бути інтегровані в діючі системи «розумний дім».