ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ


Якість центрального опалення давно не приводить у захват більшу частину мешканців багатоквартирних будинків, які змушені миритися то з холодом взимку, то з нестерпною спекою, постійними поломками, проривами і іншими «радощами».

Назвати такий обігрів приміщень комфортним не повертається язик, при цьому вартість цього сумнівного задоволення постійно зростає, одночасно з апетитами ЖКГ і всяких КК. Так що зовсім не дивно, що багато наших замовників зовсім не проти перейти на порівняно недороге індивідуальне опалення.


ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ

Як правило, в квартирах встановлюється газове або електричне автономне опалення, а ось для приватного будинку вибір більший. Ми готові запропонувати вам установку традиційних опалювальних систем на рідкому і твердому паливі, а також альтернативні варіанти, з використанням енергії сонця і землі.

Автономне опалення має масу переваг, і про деякі ми згадаємо.

Після установки автономного опалення власник житла отримує можливість самостійно регулювати температуру. У разі, якщо виникне необхідність виїхати, можна буде встановити мінімальний рівень температури, завдяки чому квартира не буде холодної, а повернувшись, встановити звичний температурний режим.


Індивідуальне опалення, як уже згадувалося, дозволяє значно економити на комунальних рахунках, не залежати від термінів опалювального сезону і не турбуватися щодо безперебійної подачі гарячої води в будь-який час року (якщо встановлений двоконтурний котел). Крім того, саме устаткування займає не так багато місця, і може бути встановлено навіть в малогабаритній квартирі: ми підберемо котли, які кріпляться до стіни.

До переваг індивідуального опалення відноситься також простота діагностики і ремонту системи, які не займають багато часу. Тим більше в нашій компанії працює сервісний центр, звернувшись до якого, ви можете розраховувати на висококваліфіковане і якісне обслуговування, а також блискавичне реагування на вашу заявку.

    Додаткові послуги