ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ

Альтернативні види опалення сьогодні стають все більш популярними у всьому світі. Однією з таких систем, які вже практично витіснили класичне газове опалення в США, є геотермальне опалення будинку

Принцип роботи полягає у використанні енергії землі, ґрунту та ґрунтових вод. Більше 90% сонячної енергії зберігається в грунті і завдяки сучасним технологіям її досить просто використовувати для опалення дачі, котеджу або навіть офісної будівлі.

Функціонування даної системи будується на двох контурах - зовнішньому та внутрішньому. Внутрішній контур - це звична нам система опалення з трубопроводом і радіаторами, а ось зовнішній контур - є теплообмінником, який занурюється в ґрунт, усередині нього циркулює теплоносій, приймає температуру ґрунту та віддає його тепловому насосу. Зібрані в насосі тепло передається далі в систему опалення.

ВАЖЛИВО! Відмінною особливістю геотермальної системи є можливість роботи як для опалення, так і для охолодження.

СПОСОБИ РОБОТИ ГЕОТЕРМАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ

Існує три основні способи, завдяки яким можуть працювати геотермальні установки:
-З використанням високотемпературних ґрунтових вод.
Щоб дістатися глибоких ґрунтових вод насамперед створюється шахта.
Далі завдяки роботі теплового насоса вода підігрівається і потрапляє у встановлений у шахті теплообмінник,
де віддає усю свою теплову енергію.
-З використанням антифризу як енергоносій.
Подібна технологія вимагатиме додаткових витрат, так як у ґрунті на глибині не менше 100 метрів встановлюється спеціальний резервуар,
у якому зберігається антифриз. Енергія землі нагріває його, потім тепловий насос підігріває до потрібної температури і піднімає теплообмінник,
де він залишає все своє тепло. Після цього антифриз повертається на вихідну і повторюється знову.
-З використанням енергії води. Встановлення геотермального опалення даним способом вимагатиме найменших фінансових витрат від власника будинку,
оскільки тут не потрібно бурити шахту. Але обов'язковою умовою є наявність водойми в безпосередній близькості від будинку.

ГЕОТЕРМАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

ПЛЮСИ І МІНУСИ ГЕОТЕРМАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ

ГЕОТЕРМАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ

У нашій країні такий вид екологічного обігріву будинку ще не набув належної популярності. Насамперед користувачів відлякує розмір первісних вкладень - вартість всього необхідного обладнання досить висока. Другий фактор — термін окупності, що становить близько 8 років, мало хто може порахувати всю економічну вигоду. Але по суті це і всі недоліки опалення з використанням енергії грунту і грунтових вод.

Інженери-проектувальники нашої компанії з більш ніж 10-річним досвідом роботи рекомендують розглянути геотермальне опалення для вашого приватного будинку, котеджу або дачі. Вартість геотермального опалення у кілька разів перевищує набір обладнання для традиційного опалення, але отримані власником будинки внаслідок вигоди переважують. Окупність всіх вкладень в обладнання особливо швидко відчують власники будинків площею до 150 кв. — цей період становить близько трьох-чотирьох років.
Геотермальне опалення купити можна в нашій компанії, попередньо проконсультувавшись з інженером-консультантом, розрахувавши і підібравши необхідне обладнання саме для вашого будинку.
Матеріали для геотермального опалення можна придбати тут SanSay.com.ua