Автополив


СИСТЕМИ АВТОПОЛИВУ


Хто з нас не мріяв обзавестися розкішною зеленою галявиною перед будинком, по якій будуть бігати діти, а вечорами на вихідних збереться вся родина, близькі друзі на барбекю? Впевнені, що в глибині душі кожен малював собі таку картину. Щоб втілити мрію в життя і при цьому не бути прив’язаним до постійного поливу, не думати про те, скільки води потрібно тому чи іншому рослині, не переживати про велику витрату води, досить встановити систему автоматичного поливу.

Замовити дзвінок

СУЧАСНІ СИСТЕМИ АВТОПОЛИВУ.

Система автополиву – комплекс з’єднаних елементів, завдяки яким здійснюється автоматизована, регульована за часом та обсягом подача води рослинам на ділянці.

Для чого потрібна система автополиву? – для підтримки у відмінному стані газонів, галявин, саду та інших зелених зон на прибудинковій території – для економії часу господаря будинку – для зниження вартості витрат на воду, адже в порівнянні з ручним поливом така система в рази економічніше

З чого складається система автополиву?

Пропоновані нами системи автополиву складаються з комплекту обладнання, серед якого:

 – водяний насос, що забезпечує подачу води – система фільтрації. Досить поширеною практикою при підключенні автополива є використання в якості джерела водопостачання відкритої або саморобної свердловини. Якщо полив буде здійснюватися звідти безпосередньо, без додаткового очищення, то розпилювачі води досить швидко зіпсуються – сполучні полімерні труби, які є головним каналом для води від джерела рідини до місця поливу

 – сучасні розпилювачі води (спринклери) – спеціальні електромагнітні клапани, що подають воду на спринклери після надходження команди з пульта управління. Клапани приєднують до спринклерів і поміщають під землю, в спеціальні захисні короби – пульт керування. Основою пульта є мікропроцесор, який подає сигнал клапанів, пропускає воду до дощовиків. Сучасні моделі можуть налаштовувати роботу системи щодо погоди або якості грунту. Так, наприклад, автополив подаватися не буде в запрограмований час, якщо на вулиці дощ або, якщо грунт досить сира після дощу.

За бажанням клієнта можуть бути також встановлені метеодатчики, що реагують на вологість повітря і відключають систему, коли в ній немає необхідності. Ціна автополива з метеодатчиков вище, але в перспективі це дозволить вам значно економити, і тому такий варіант варто вважати найбільш раціональним.

Установка системи автополиву

Якщо коротко, то монтаж системи проходить наступним чином: після попередньої розмітки і складання плану нашими фахівцями проводиться установка насосної станції. Далі риються канави і прокладаються труби на глибині приблизно 30-40 см., При цьому ніякої шкоди естетиці ландшафту ділянки не наноситься. Далі складові елементи приєднуються до насоса і встановлюються спринклери. Їх акуратно ховають в землі, і вони будуть автоматично підніматися тільки під час поливу, не заважаючи стрижці газону та інших робіт на території.