АНАЛІЗ ВОДИ


Водні ресурси займають приблизно 2/3 території нашої планети, будучи основною залишає нашого організму. Повсякденне використання цього джерела життя є необхідною складовою нашого існування. Однак, сьогодні чиста вода в домашніх водопровідних системах, свердловинах, колодязях і природних резервуарах перетворилася на справжній дефіцит.


КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ ВОДИ. ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ПЕРЕДОВИХ МЕТОДИК


При цьому жорстка вода з великою кількістю шкідливих домішок здатна стати причиною наступних серйозних проблем:

– різні захворювання, включаючи такі важкі і небезпечні хвороби як гепатит;
– передчасний вихід з ладу обладнання, в якому використовується непідготовлена вода;
– сторонні запахи і неприємний присмак у їжі і гарячих напоїв;
– наявність відкладень на трубних магістралях і в радіаторах, що ускладнюють циркуляцію теплоносія;
– погіршення загальної гігієни ванних кімнат, кухонь і санвузлів

Власники будинків, квартир і комерційних приміщень з харчоблоками повинні бути зацікавлені в комплексному аналізі води, що дозволяє встановити придатність використовуваних ресурсів для різних побутових і виробничих процесів. Отримавши на руки результати досліджень, можна вжити ефективних заходів щодо поліпшення якості води з урахуванням отриманих даних.

Що вам пропонується
Компанія «КИЇВТЕРМ» проводить оперативний хімічний аналіз води з дослідженням зразків з будь-яких систем, стаціонарних ємностей і природних водойм. Ми маємо багатий досвід роботи в цій області, що доповнюється наявністю спеціального тестового обладнання нового покоління. Наша лабораторія використовує передові методики якісно і кількісного аналізу води, представляючи результати роботи у вигляді стандартизованих звітів.

Навіщо проводиться експрес аналіз питної та стічної води
1. Аналіз питної води надає можливість визначити якість і безпеку цього найважливішого компонента нашому повсякденному житті. Такі дослідження можуть замовлятися державними компаніями, комерційними підприємствами та приватними особами, які бажають перевірити чистоту питної води на конкретних ділянках водопроводу.
2. Хімічний аналіз стічних вод найчастіше замовляється комунальними та санітарно-епідеміологічними службами, зацікавленими в контролі над бактеріологічними забрудненням каналізаційних комунікацій.
3. Аналізи води котла дозволяють оцінити склад робочої рідини і кількість відкладень усередині бойлерів експлуатованих або ремонтуються котлів.
4. Регулярний хімічний аналіз поверхневих вод особливо важливий на територіях з наявністю великої кількості озер, боліт і морських акваторій. Подібні дослідження стають обов’язковою складовою природоохоронних заходів.
5. Аналіз води зі свердловини затребуваний в сфері приватного житлового будівництва. Риття колодязів і свердловин при видаленні споруджуваного житлового об’єкта від центральних систем водопостачання вимагає проведення відповідних досліджень гідрологічних горизонтів.
6. Одним з найскладніших методів є фотометричний аналіз води, що дозволяє точно визначити рівень концентрації конкретних речовин в складі досліджуваної рідини.

Переваги нашої роботи
– продумана організація і висока оперативність експрес-експертизи води;
– наявність досвідчених кадрів і передового вимірювально-тестового обладнання;
– докладні консультації і пояснення з розкриттям суті термінів і цифр;
– рекомендації, що стосуються заходів, здатних поліпшити якість води;
– лояльна ціна аналізу води

Ми готові швидко виїхати до вас додому з комплектом устаткування для забору зразків. Результати тестування відрізняються високою точністю і детальними даними про склад.

Цікавить комплексний аналіз води? Звертайтеся до нас за кваліфікованими дослідженнями водних джерел, стічних систем та гідрологічних горизонтів будь-якого типу!

Додаткові послуги